Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natal74

Pomocy!!! Prosze o madre opowiedzi a nie glupoty !!!!

Polecane posty

Dziecko nie denerwuj się... strzel sobie piwko, zapal papieroska, pobluźnij trochę i Ci przejdzie... Już? To teraz wskakuj w pidżamkę, wypij to mleczko co stoi na biurku i do łóżeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadajcie ludzie po co tu wy siedzicie jak madrej odpowiedzi udzielic nie umiecie kurwa wy to dzieci jestescie bo dorosli biopra to na powage kurwa ej mieszkam w niemczech to co to jest to brawo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowany smirnof
Also. Es ist höchste Zeit ins Bett zu gehen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede pisac po niemiecku bo ja jakis piesek nie jestem zeby sluchac debilow spac to ia teraz smerfy czyli wy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOooo autorka się chwali, że mieszka w Niemczech.... hohohohhoho o my niegodne istoty, my z padołu, my z nizin społecznych, my niegodni udzielenia odpowiedzi naszej wspaniałej autorce... Bijmy się w pierś i błagajmy o ratunek!! Błagajmy by nasze ułomności nie stały się przyczyną naszego upadku!!!! Ps: Już jest chyba po wieczorynce... Dzieci nie powinny już spać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...lala
no ale jakiej odpowiedzi to dziecko oczekuje? pewnie, że "zyli długo i szczęsliwie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zrobie pojde sobie bo mnie kumpele wolaja pa pa idziemy sobie na imprezke dobrze ze nie sa tak pojebane ja wy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulala no widzisz chciala bym byc szczesliwa a nie jak ty zyc jak pies !!!!! ze wieczorami musisz wnerwiac ludzi bo nic innego nie umiesz lece pojebusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rodzice gdzie
słuchaj dziewczynko też byś nie doradzała koleżance która chodzi do przedszkola i skarży Ci się że kolega ją klockiem przywalił i nie klnij bo to bardzo nieładnie tylko prostacy tak robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...lala
tia na imprezke na tzw "białą salę" (czyli paciorek, siusiu i pcia...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahahaha Nicola w ciazy buhahaha sorki za siorke zobacze co ona napisala pewnie wstyd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ten Mateusz (przystojniak) jest fajny i ladny soorki za nia ale ma ostatnio zle dni musiala ja Lina wyciagac na impreze u nas to normalne rodzice nic nie mowia bo maja do nas zaufanie mam 16 lat i mam glupie 2 siostry i 1 brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak to ja jestem Martina jedyna madra w domu :) lepiej niech Nicola szuka se chlopakow w Niemczech a nie w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×