Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olena76

Nigdy nie ponize sie przed zadnym facetem!

Polecane posty

Gość olena76

To do Ciebie Grzesiek.Odeszlam bo czasami mialam dosc.Ja tez nie bylam swieta ale Ty tez powinienes naprawic pewne bledy. Dalam Ci znak,ze mozemy sie dogadac...ty tez dales ale chyba cos krecisz ... A teraz po tym jaki blad zrobilam w poprzednim zwiazku,gdzie ponizylam sie przed totalnym zerem to przed Toba ani razu tego nie zrobie. Abym miala wyc nocami i budzic sie z zapuchnietymi oczami,palic tony fajek, sluchac smetnych piosenek, tesknic do utraty tchu, ryczec na kazde wspomnienie o tobie,ogladac twoje nowe zdjecia na nk z ewentualna przyszla dziewczyna to szybciej zdechne niz zobaczysz mnie blagajaca o rozmowe.Duma?Bo zerwalam? Ty tez masz grzeszki na sumieniu tak jak i ja wiec napraw,postaraj sie.Nie postarasz sie,pojde swoja droga.Nie chce zadnej wyzebranej milosci!!!!!!!!!!! Nie bede czytala zadnych poradnikow typu 'dlaczego mezczyzni kochaja zolzy',nie bede pojawiala sie tam gdzie ty mozesz byc w super ciuchach, nie bede nic kombinowala! Pozdrawiam silne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowany smirnof
..nie zaloze tez tematu na popularnym forum internetowym z listem do ciebie. nie licz na to! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowany smirnof
co takiego zrobil ze zostal totalnym zerem moze jej chodzi po prostu o cyfre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cherry girl => ano jo. Tylko ręka jej została :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ Wejdź na forum główne portalu i sprawdź emotikonki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
ale temacik na poziomie... a ktos to ladnie podsumowal - 'piszesz list na ogolnopolskim forum" czy cos :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×