Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allala

chcialabym pojechac nad moze ale boje sie bo sa tam pol nagie laski i moj maz be

Polecane posty

Gość allala

jak sobie z tym poradzic bende zazdrosna strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
i pada deszcz be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij chodzić na siłownie 2 razy w tygodniu i następnego lata mąż nie spojrzy na żadną inna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieeeeeto
jak będzie chciał sobie popatrzeć, to przecież wcale nie musi nad morze jechać :O Zobacz ile dziewczyn skąpo ubranych chodzi po ulicach. Zresztą, nawet jeśli sobie popatrzy, to co? Chcesz mu zatkać oczy i w ten sposób uchronić przed tym, żeby nie patrzył? Tak się nie da. PS: a tak swoją drogą, to tak naprawdę mało która laska jest "idealna" w kostiumie kąpielowym. Czasami bardziej kuszaco wyglądają własnie te ubrane na ulicach. Bez paniki i trochę wiary w siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowanatymszokiem
przeczytaj sobie moj temat heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad morzem jest teraz zimno i pada deszcz i nie ma tu nikogo półnagiego, więc droga wolna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
Tak to jest jak sie bierze alfonsa za meza, napewno widzialas przed slubem ze ma sklonnosci do ogladania sie za kobietami. Straszne to jest jak taki palant wejdzie na plaze i leb mu lata jak by w zyciu kobiety nie widzial. Strasznie to wyglada jak czlowiek obserwuje z boku takie palanta. Nie wiadomo czy smiac sie z takich czy wspolczuc ich kobietom. Pewne typy nigdy juz sie nie zmienia i takich trzeba mijac z daleka bo wiecej szkody niz pozytku z takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allala
no wlasnie on juz sie oglada na ulicy a co mowiac tam ale wiecie ja nie mam takich kompleksow z soba jestem szczupla no i nie brzydka ale juz 7lat z soba jestesmy ze chyba mu sie znudzilam strasznie mnie to rani nawet filmy i laski gole w internecie juz oglada ja nie wiem co mam robic jak tak robi to mnie w kopleksy w pedza i nie mowcie zebym mu o tym powiedziala ze mnie to ranii bo juz mu mowilam obiecal ze nie bedzie a nadal tak robi cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
moze zacznij w widoczny sposob ogladac sie za facetami, robic rozanielony wzrok do meskich sylwetek i zachwycac sie szczuplymi, wysportowanymi cialami. A nawet jak zauwazysz ze oglada sie zaczepic jakiegos i pogadac z nim. Zobacz jego reakcje. Ogladaj strony w necie z facetami i zachwycaj sie w jego obecnosci niby tak dysktetnie a jednak zeby wiedzial ze robia na tobie wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co ztego, że tam będą półnagie kobiety?? Ty też będziesz półnaga. On będzie wodził oczami za innymi kobietami, tak samo, jak za Tobą będą wodzić inni faceci ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalallaa
rob tak samo jak on!!! nie daj sie..... tylko musisz to zrobic z wieksza premedytacja niz on wtedy zrozumie.... DEBIL!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sratatatata
Wspolczuje :D kolejna biedna kobitka, ktora zamiast faceta ma burego kundla,ktory dostaje erekcji na widok obcej suczki :D Rob tak jak podpowiadaja kolezanki,bez pardonowo,ogladaj wysportowanych,nagich sportowcow,modeli etc.,zachwycaj sie nimi a najlepiej znajdz sobie przystojnego przyjaciela lub kolege i zeby mezus widzial was oboje,zeby byl zazdrosny ze jego nieszczesna zona z takim pieknisiem sie oprowadza :D Na telefon sciagnij sobie z netu nagiego faceta i ustaw na tapecie,wchodz na rozne stronki erotyczne z chlopcami i nie kasuj historii!:D Z takim chujem trzeba isc udry na udry,jak on moze pieprzyc w myslach obce suki to rownie dobrze ty mozesz robic to samo :) I nie badz kolejna szara kobietka ktora bedzie plakac ze jej maz to robi tylko badz wredna suka ktora potrafi pokazac charakterek i umie sie mscic ;) :D Taka moja i innych rada :D moze nic nie da,bo mezus nadal bedzie slinil sie na widok jakiejs pizdy ale ty bedziesz miec nieziemska satysfakcje bo on poczuje to co ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego ma się odgryzać, robić coś tam z większą premedytacją??? Przeciez to naturalna sytuacja, że tak jest, że my patrzymy na innych, oni na nas, nasz partner na inne ... Tego się nie da uniknąć. Nie ma sie co ścigać w tym, kto jest lepszy w dowaleniu drugiej osobie, tylko trzeba zmienić podejście - obok cieszenia się sobą, trzeba umieć się też cieszyć z innych rzeczy, umiec być atrakcyjną nie tylko dla swojego mężczyny. Wtedy nie drażni coś, co jest naturalne, bo stawiamy sie na tej samej ozycji, co partner zastanów się, dlaczeo Ty się boisz, a on nie - przecież mógłby pomysleć dokładnie tak samo. To jest kwestia podejścia, nastawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
nie wydaje mi sie zeby lustrowanie kobiet i slinienie sie na nie bylo normalne gdy ma sie juz ta jedyna, glupim babom tak wmowili faceci a te jak te ciele powtarzaja i mysla ze tak powinno byc. No to myslcie i pozwalajcie swoim faceto tylko ja sobie niezycze zeby moj facet lustrowal inne baby bo nie jest mu to potrzebne a jesli jest droga wolana. Nie trzeba sie wiazac tylko mozna zyc i bzykac co popadnie. Moze powiedzcie sobie prawde w oczy ze facet ktory nie kocha a jest bo jest bo ma takie potrzeby ale ktos kto kocha nie bedzie gapil sie na inne. Moj tego nie robi bo jestesmy zakochani od 5 lat. Ale takiego ogladacza tez prrzerobilam ale szybko pogonilam a teraz zdradza swoja zone na lewo i prawo a ja dziekuje bogu ze on odrazu mi pokazal co to nie on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno wyluzuj i nie popadaj w skrajności. Nie bądźmy hipokrytami i nie udajmy, ze nie dostrzegamy innych facetów/kobiet będac w zwiazku. oczywiście wszystko w rozsądnych granicach.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieeeeeeto
zgadzam się z Tobą Mystify.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chcialabym pojechac nad moze ale boje sie bo sa tam pol nagie laski i moj maz be" w gory jak nic :P gory tez sa ladne ... czasem sie opalaja tam jakies mlody turystki bez bluzki w samym staniczku ... ale bardzo zadko i to musi byc baardzo goraco 😭 ;) poza tym masz "morksie oko" - prawie jak morze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno bylam na plaży na morzem (jeszcze było ładnie), i tak szczerze mowiąc, 90% porozbieranych ludzi płci obojga to nic specjalnego, zwłaszcza kobiety :D Wałeczki tluszczu, cellulit...Ludzie lepiej wyglądają ubrani :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz się czym martwić, Polki w większości są brzydkie, niezadbane, z celulitem, spotkać ładną to wielka sztuka. Swoja drogą, to musisz mieć straszne kompleksy, ja mojemu mężowi - jak widzę jakąś ładną kobietę - sama ją pokazuję, mówię: zobacz, jaka dupa. On sobie spojrzy, ja tez, i tyle. Ja też patrzę na mężczyzn, i co z tego. Z tym, ze ja nie mam kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dee-rush
zgadzam sie z przedmowczyniami-odplacaj mu tym samym i tez ogladaj sie za plcia przeciwna ( a tak na marginesie moj tez gapi sie na inne i tez mnie to dobija)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysmiewczyni, Ty to chyba musisz mieć poważne problemy z mężczyznami. Do autorki - jedź nad morze i korzystaj. Nie przejmuj się mężem, kazdy facet się ogląda nawet podświadomie. NIe znaczy to, że nie kocha żony i że ona juz mu się znudziła. po prostu taka jest męska natura i ni należy szukać problemów tam gdzie ich nie ma. Kobiety nie mogą żyć bez problemów. jak aktualnie nie mają rzadnego, to zaraz jakiś sobie wymyślą, choćby przeczył logice i faktom :O Wyluzuj się i spędź miło urlop, bo następny pewnie dopiero za rok, z błachych powodów masz nie wypocząć i nie skorzystać z wyjazdu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×