Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

Komiczne a skąd taki pomysł że cie nie lubie :D :D Nie bój się mnie ja wrażliwa kobieta jestem ;) :D I tak wiedziałam że zajrzałeś na top po to żeby mnie zobaczyć :classic_cool: Ale najpierw musiałeś \"pokrzyczeć\" żeby teraz \"się godzić\" :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻONA CO UWIELBIA SEX no cóż, rozgryzłaś mnie.... Odrobine :P To rzucaj fote, obiecuje odesłać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRTA :) CREAM nie chce MI pokazac hihihihihi BEz domysłów prosze hahahaha choć i tak beda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchnaaaaa
Udawać kogoś innego ( charakter ) , a wygląd - to dwie różne sprawy komiku, i nie mówiłam, że KAŻDY, bo dużo osób a wszyscy - to też robi różnicę. I nie nerwuj mnie,ok? myślisz że jesteś wielki to ci wszystko wolno ? buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie nerwuj mnie,ok? myślisz że jesteś wielki to ci wszystko wolno ? buhahahaha W którym momencie komiczne stwierdził, że jest wielki? To inni stwierdzili, że jest duży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻONA CO UWIELBIA SEX Niedźiwedź TA fota była taka specjalna dla ciebie A mam więcej w swoim archiwum XXX ja ci wczoraj w nocy wysłałem meila....:):):) tam jest zapytanie:):)..wiesz ze ja twój fan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuńka ..zobaczysz moją fote i co to zmieni ???? komiczne ..a czy ja chciałem twoją fote ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK się tak bronisz to Trudno .... a co może zmienić ? Moje wyobrażenie o Tobie CREAM, ale widze ze sie boisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuńka... nie proś sie go... on tak lubi, zeby go prosic o coś... to takie podbudowywanie ego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie nie wiem czego CREAM ale wysłać nie chcesz więc jakies obawy masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOMICZNE nie prosze GO ... JUz ...:) Niech pozostanie wyobrażeniem skoro tak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×