Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

ja nie mam szans się z nikim spotkac, nie spotkałam tutaj jeszcze nikogo z mojego, chocby, województwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOMICZNE ... Jesteś ogromny... ja tam się Ciebie zaczynam bac hihihihihiih...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOMICZNE .... ja starsza a na ikle latek wyglądam , bo może Cie zaskoczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuńka - wyglądasz na jakies 20 lat... moze 22 a co do żon.... wkurzoną juz widziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne ... tak tak chudzinka To tu ja moge byc :) Doprawdy nie dwuznacznie tylko prawdziwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne >>>> no mam wiecej lat hahaha ale super skoro na tyle wygladam :) To niech tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchnaaaaa
No komiczne przecież kto się czubi ten się lubi :> ponoć... p.s. bardzo 'bebe' dziś postąpiłeś...jadę do boszkowa opalać dupę, a wy tu się oglądajcie i podziwiajcie :P pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne ... " Licze, ze kiedys wreszcie ten człowiek wykaże sie jakąś męską reakcją... " TO CZEGO TY OCZEKUJESZ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy ... zdiecie kolorowe :) A ogromny odnosiło się do postury ... Tego o czym myslisz nie wiedziałam ....u kosmicznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdynianka z krwi i kości :) Dostałam Twoje foty :) nie wiem co mam powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie wiem co mam powiedzieć" tzn? tylko nie mów, ze jestem ogormny :D żono uwielbiajaca sex... chce, ale akurat mam pewne obawy przed wyslaniem Ci foty... za bardzo mnie nielubisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem, że jesteś ogromny :P Tylko mnie zatkało :) Jesteś tak zupełnie inny niż mi się wydawało :) Ale pozytywnie! Rzeczywiście, przystojniak z Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jesteś tak zupełnie inny niż mi się wydawało" a co Ci sie wydawało.. pisałem wielokrotnie jak wygladam...nie kazdy uprawia tu netowa autokreacje, jak to izóchnaa twierdzi... Cream... Ty nawet nie wiesz, jak sie zachować? Stary, weź sie za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×