Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ChoryKrajTrzebaUciekac

CESARKA ZAKAZANA??!!

Polecane posty

Gość NoNiezle
No to grubo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChoryKrajTrzebaUciekac
A Wy co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bardzo słusznie
cesarka na zyczenie to zwykłe nieporozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie tak jak z aborcja ta ktora ma kase i tak zaplaci i jej zrobia:) i powiekszy to grono lekarzy ktorzy do lapy na czarno beda brac i tak robic cesarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze to glupie. Kobiety powinny miec wybór. Tymbardziej ze to wcale nie szkodzi dziecku. zamiast zakazywac cc powinno sie bardziej promowac porody naturalne. Wybierając cc na zyczenie kobieta nie robi nikomu zadnej krzywdy ( co najwyzej sobie). wazne zeby w pelni swiadomie sie na to decydowała! juz nie mają czym się zajmowac to się czepiają tego co jest ok... przez to ze cc na zyczenie bedzie zabronione lekarze bedą sie bali wykonywac cc nawet wtedy kiedy bedą wskazania bo przeciez to trzeba bedzie jakos udowodnic a w medycynie nic nie ejst takie jednoznaczne... zaczną sie problemy... ucierpią matki i dzieciaczki ktorym kaze sie na sile rodzic SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę
aga krzysia- czyli nic się nie zmieni, bo teraz też nie istnieje "cesarka na życzenie". Podaj mi lekarza, który bez wskazań zrobi cesarkę bo taki kaprys ma jego pacjentka? Co innego jak ma kaprys i kopertę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawet Fajna Mamuśka
dokładnie, kazdy lekarz jak mu sie zapłaci zrobi wszystko, nawet podwiąże jajniki jak sie chce choć to oficjanie nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawet Fajna Mamuśka
a jak bedzie koniecznośc to i tak nie zrobią jak pisze Mamani.ja nie wyobrażam sobie żeby nie zrobili mi cesarki, bo moje dziecko by wtedy nie żyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistery_____
Dziewczyny czy to prawda ze po cesarce mozna nie miec pokarmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po sn tez mozna nie miec pokarmu. z tego co wiem pokarm nie ma wiele wspolnego z porodem. to sprawa hormonów. taka ciekawostka: nieraz matka która adoptuje noworodka dostaje pokarm i moze spokojnie wykarmic malucha piersią :) wszystko siedzi w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani --> z tym karmieniem jest dokładnie tak jak piszesz. Ja urodziłam naturalnie ale jeśli zdecyduję się (po tym horrorze) na drugie dziecko to składam kasę na cc w prywatnej klinice. Fajnie że niektóre kobiety miały \"przyjemny\" poród naturalny, ale ja nie i cały ten \"heroizm\" matki polki bokiem mi wyszedł że się tak wyrażę. Mam koleżankę i kuzynkę po cc (jedna ze wskazania, druga na życzenie) i obie się cieszą że tak się im złożyło i obie czują się dziś świetnie, a ja nadal nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka14
Ja nie wyobrażam sobie rodzić inaczej niż przez cc. I niech mi mówi kto chce, że naturalnie to lepiej, ale ja mam straszny lęk przed natur. porodem. Przy pierwszym porodzie zaczęłam naturalnie, bo nie dałam koperty i nie było mowy o cc. Na szczęście dostałam tak wysokiego ciśnienia w dniu porodu ,że nastapiły komplikacje i zakończyło się cc. Nie powiem, że po porodzie było łatwo. Pomimo, że b. chciałam karmić piersią, to pokarmu było jak na lekarstwo i szybko się skończył, dzidzi nie przybierało na wadze. Uważam, że w 21 wieku cesarka nie powinna dziwić, tak jak każdy inny zabieg chirurgiczny, którego jeszcze niedawno się nie wykonywało i jak każdy inny lek, którego się nie stosowało. W końcu najważniejsze, że cesarka jest najbezpieczniejszym porodem dla dzidziusia. Przecież tu chodzi tylko o pieniądze i oszczędności, bo cesarka jest wyżej wyceniona przez NFZ niż poród nat.To może nie stosujmy pigułki. prezerwatywy a jedynie naturalne metody antykoncepcji, niech wprowadzą zakaz sztucznej antykoncepcji. Ake tu tez chodzi o pieniądze , lobby firm farmaceutycznych na to nie pozwoli. Co się dziwimy, przestają refundować leki ratujące życie dzieciom śmiertelnie chorym. Wszystko to czysta obłuda. Ja z wyboru chcę rodzić przez cc. W końcu nie rodzę co chwilę. Płacę ubezp. zdrowotne i zwyczaqjnie wybieram poród dużo bardziej bezpieczny dla mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama78
ja też jestem za cc. Tak właśnie urodziłam mojego synka, nie miałam żadnych problemów, dziecko zdrowiutkie, śliczne, nie wygladało chociaz tak jak mała żaba jak te dzieciaki po naturalnym. teraz ma ponad 2 lata i jest okazem zdrowia, nie choruje, chociaż nie był prawie w ogóle karmiony piersią. Sam mój lekarz przyznał że cc jest dużo lepsze dla dziecka. znam kilka dziewczyn które rodziły tak jak ja przez cc i były naprawdę zadowolone a przymuszanie kobiety do PN w 21 wieku nie jest normale!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×