Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fan cycków v33

v33 pokaż więcej zdjęć swoich sysuniów!

Polecane posty

Gość fan cycków v33
A gdzie one zwiśnięte??? Chłopie, tyś chyba zwiśniętych cycków nie widział... Brzucha to na tej fotce praktycznie nie widać, więc się nie wypowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łapięheh
no tak!! nie zachwycaj się badziewiem, to Cię zjadą :-O po czym wnioskujecie, ze te cycki sterczą?? bo po zdjęciu od góry, bez widocznych sutków nie da się tego powiedezieć. dla mnie to one wręcz zwisają :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapię, czy ty widziałeś kiedyś cycki? Inne niż mamusi? Iz takiej perspektywy jak jest zrobiona fotka? Czy po prostu jesteś wredny z założenia, bo Twoja kobieta mam zwiśnięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan cycków v33
To w takim razie, co by rozwiać wszelkie wątpliwości, v33 musi wstawić jeszcze zdjęcia piersiątek z boku i od przodu! ;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w końcu będą te foty czy...
...nie? bo nie wiem, czy mam go dalej trzymać w ręce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosterrrrr
purpurowa pęknie z zazdrości ja zobaczy to zdjęcie v33 a dlaczego purpurowa nie daje zdjęć ? wie ktoś, przecież chwali się ze jest opalona i sexi to niech pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łapięheh
tak widziałem i może dlatego jestem wybredny nie jestem wredny, tylko komentuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowaaa albo ma tatuaże
jak wiele panienek z tej branży i nie chce, by ją rozpoznano, albo po prostu ma gorszą figurę od v33, co by mnie nie zdziwiło, bo mało która laska wygląda aż tak seksownie jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowaaaaaaa
idolko nasza :classic_cool:, pokazuj.. :P chcemy w koncu uwierzyć... a przedtem zobaczyc, bo odwrotnie to trudno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo że Purpurowaaa
nie pokaże, za dużo by o sobie wówczas powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Veee jest seksowna (dla 60% facetów) fizycznie z wyglądu, ale mózg ma cholernie mało seksowny (dla 5% facetów, desperatów typu sm czy matu). Ogólna ocena to 3 w skali 1-10 , ujdzie w tłoku, na jeden raz. Nie dla mnie:-D Wolę kobiety typu:Foxy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona tutaj szuka bolców, tak tak nie jednego :P Jeden to dla niej za mało :D Zdjęcia wysyła z szybkością światła tak ją peezda swędzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×