Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta pierwsza

czy on zapragnie innej???

Polecane posty

Gość ta pierwsza

Jesteśmy ze sobą ponad 4 lata, to ze mną uprawiał on swój pierwszy sex w życiu... dla mnie nie był pierwszym. Myślicie ze przyjdzie taki czas kiedy on zechce sprobować jak to jest z inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzytwa Oackhama
Oczywiście, że zapragnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak :) Chociaż znam przypadki, że było inaczej. Ale to jest kwestia charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta pierwsza
i co tu robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
mozesz zwiekszyc szanse ze tego nie zrobi jakos mu uatrakcyjniajac porzycie... no i tak 4 razy na tydzien zeby bylo.... i jakies perwery stopniowo - oral, anal itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo ed
pragnie to juz od dawna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no.a
Niekoniecznie zapragnie innej,ile ludzi,tyle zachowan. Ja bylam pierwsza dla meza,on dla mnie...i tak to trwa od 19 lat,szmat czasu,a on dalej szaleje za mna jak mielismy po 20 lat,a nawet smiem powiedziec,ze bardziej hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowamalina
a mi się wydaję , że to nie kwestia okazji !!!!!!!!!!! fakt jest wiele SZMAT I KUREW które nie patrzą czy rozbiją rodzinę czy nie oby tylko wskoczyć facetowi do łóżka no zwyczajne dupo dajki !!!!!!!!!!! A właśnie kwestia charakteru WYCHOWANIA WARTOŚCI które wynosimy z domu i przede wszystkim tego czy kochamy drugą osobę i czy jesteśmy szczęśliwi i rozumiani w związku!!!! A gadanie, że facet który ma tylko jedną kobietę to cipa, ciota, pizdeczka itp. jest wielce żałosne bo nie każdy facet jest taki sam i nie każda kobieta jest taka sama tak jak i nie każde małżeństwo musi sie skończyć zdradą czy rozwodem !!!!!!!!!!!!!!!!!! o dziwo są jeszcze ludzi którzy są wierni i cenią i szanują siebie wzajemnie !!!!!!!!! pozdrowienia dla tych co nie zdradzają !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowamalina
no właśnie dla większości ale nie dla wszystkich !!!!! zgadzam sie % + towarzystwo + atmosfera robi swoje ale na szczęście nie na wszystkich tak to działa!!!! ktoś mi kiedyś powiedział "pamiętaj psu i facetowi sie nie wierzy" - tak samo dotyczy to kobiet żeby nie było ze to tylko faceci zdradzają !!!!!!! ale myślę ze nie należy uogólniać że każdy - każda zdradzi lub zdradza !!! to tylko moje zdanko na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Myślicie ze przyjdzie taki czas kiedy on zechce sprobować jak to jest z inna?" to zalezy jesli jest nromalny to to doceni, i nie bedzie skakal na boki ale jak popatrzec na statystycznego partnera dziewczyn z cafe, to bedzie zdradzal na lewo i prawo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jakies perwery stopniowo - oral, anal itp. oral to perwer???? rany :O:O:O to ja zem tego nie wiedział...ja myslałem ze to normal a nie perwer:O:O ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derfghbnjm
moze i bedzie ciekawy (albo juz jest) ale jak kocha to nie sprobuje, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie zapragnie innej,ile ludzi,tyle zachowan. Ja bylam pierwsza dla meza,on dla mnie...i tak to trwa od 19 lat,szmat czasu,a on dalej szaleje za mna jak mielismy po 20 lat,a nawet smiem powiedziec,ze bardziej hihihi ja też tak mam - aż się dziwię że to możliwe...a jestesmy razem ponad 16 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta pierwsza
no no trochę mnie podbudowaliście :) a poza tym też nie sądziłam ze oral to perwer... anal nam sie nie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×