Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psedłonim

Zakochany w Kirene, Paloli, Pomorzance i...

Polecane posty

Dzień dobry :) Psedło, nie ciekawi ciebie, jak wyglądają te wszystkie kobiety, w których jesteś zakochany? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Nie, Kirene. :-) Mam ten luksus, żeby nie pożądać ich widoku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz ty stary capie
siedzisz tu i siedzisz, wypisujesz głupoty a i tak sie nie spotkasz z zadną bo sie boisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz ty stary capie
zresztą ja i tak za ładna jestem dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
A po co, Kirene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz ty stary capie
proponuje kobiety w ogole nie odpisywac mu, jak widzicie jego nie interesuje zadna znajomosc, to kolejny erotoman gawędziarz, z zoną mu sie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie fakt...skoro nigdy nie wyjdziemy poza fazę zakochania wirtualnego, to wyobraźnia wystarczy. Szkoda, że podobno jesteś blondynem, bardziej bruneci mi sie podobają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
W jednej wypowiedzi dwie sprzeczności, Kirene. Co za różnica, czy ja jestem b-Londynem, czy brunetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałabym, zeby mężczyzna zakochany między innymi we mnie odpowiadał mojemu ideałowi fizycznemu...nawet, jeśli to tylko wirtual i wszystko jest grą wyobraźni. to nieprawda, że kobiety nie zwracają uwagi na wygląd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonim, Skoro o widokach - plączesz się w zeznaniach, mnie nie raz i nie dwa namawiałeś na wklejenie zdjęc, zaznaczajac, ze chętnie je obejrzysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Palola? Czy aby tylko do tego ja Cię namawiałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Kirene, moja droga, jeśli popadniesz w prawdziwe uczucie, kolor włosów przestanie mieć jakiekolwiek dla Ciebie znaczenie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko do tego, ale nawiązuję do bieżacego tematu. Czy pytasz dlatego, ze chcesz porozmawiać jeszcze o czymś? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrażam sobie popadnięcia w porządne zauroczenie na bazie jeno wirtualnych przepychanek slownych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
A dla mnie, Kirene, kolor kobiecych włosów jest bez znaczenia. Byłe kobieta była urodziwa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Nie, Palolla, jakkolwiek możemy rozmawiać na dowolny temat. Ja jedynie nieśmiało dałem do zrozumienia, że to, co przybrało powstało pod wpływem jakiejś konkretnej sytuacji. Jak dobrze wiesz, jestem zwolennikiem dość plastycznego traktowania tutejszej rzeczywistości. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby też się zadawałam z blondynami... cos nie mam dizisaj natchnienia, oddale się do innch zajęć, miłego pisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Cześć, Pestko. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Powodzenia, Kirene. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co można zrozumieć
że propagowana wcześniej przez Ciebie zasada, tak - znaczy tak, nie - znaczy nie, nie jest zasadą lecz chwilową potrzebą "plastycznego" zachowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Można zrozumieć, jak się komu żywnie podoba. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię ciemnych blondynów z nibieskimi lub szarymi oczami, tak wyglądali młodzieńcy, w których się zachwyciłam w wieku lat 15 i 19 :) Co więcej, w jeszcze jednym, tym razem najprzystojniejszym, chociaż niekoniecznie najfajniejszym podkochiwałam się jakieś 6 lat, ale niestetey podszedł do sprawy od złej strony i nic z tego nie wyszło :) Psełdonim, oczywiście, doskonale sobie zdaję ze wszystkiego sprawę. Ale odpowiedz mi jasno, czy w ramach tego mam raz na zawsze pogodzić się z faktem, że jednak nie wyślesz obiecanych zdjęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
E tam, Palola. Kiedy ostatnio sprawdzałaś skrzynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak zgadzam się z twierdzeniem, że preferencje ogólne podlegają modyfikacji w razie zaistnienia sprzyjających okoliczności, np. mój ostatni ex boyfriend miał oczy brązowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię u faceta piękne dłonie ;) ... poza tym facet musi mieć coś w sobie ;) coś co przyciąga mój wzrok ;) moją uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×