Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 89zegarynka89

dziewczyny jakie zegarki nosicie??

Polecane posty

Gość Marceloka
Karen Millen dobra marka, mam jeden zegarek taki :) też sugeruję poszukać w https://e-zegarek.pl/ najlepiej, chyba największy sklep z zegarkami w internecie. Już nie jedną perełkę tam znalazłam dla siebie albo męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straznike z teksase
tylko k****y nosza duze zegarki ktore sa dla facetow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernia
Ja lubię delikatne zegarki np z marki Anne Klein, lub Karen Millen, na wąskim delikatnym pasku i małą tarczą, nie lubię dużych ogromiastych zegarków bo moim zdaniem są mało kobiece. Takie delikatne np. z marki Anne Klein można kupić chociażby z https://e-zegarek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinka ch
a ja zamówiłam dziś zegarek na stronie firmy Miugo i jestem bardzo zadowolona, bo wyjątkowo mi się podoba. Trafiła mi się przecena -18 % , więc coś zaoszczędzę w dodatku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena_K
Michael Kors to dobra marka, ostatnio w modzie są zegarki Emporio Armani :) dużo się słyszy w internecie o nich w ostatnim czasie, jeden sobie sprawiłam za ponad 700zł z e-zegarek.pl i jak do tej pory to nie narzekam na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkar242
Ja mam zegarek Jordan Kerr na dość chudej, srebrnej bransolecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxxxc
Zgadzam się. Ostatnio kupiłam jordan kerr dla mojego narzeczonego (i dla siebie przy okazji też :) ) tej klasy zegarki i muszę przyznać, że pomimo początkowego braku zaufania do kupienia zegarka przez internet dla mnie było to bardzo pozytywne zaskoczenie jeżeli patrzymy na cenę i precyzję wykonania. I narzeczony i ja jesteśmy zadowoleni. Warto czasem zaryzykować :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SecretVictoria
Dwa lata temu zamówiłam sobie na e-zegarek.pl cudownego Michaela Korsa <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elepa
Bardzo dobra marka, e-zegarek ma w fajnych cenach te zegarki, też się może skusze niedługo po wypłacie :D Obecnie to noszę zegarek biało/złoty Gino Rossi i czarny Daniela Wellingtona na zmianę, ale planuję kupić nowy. Ten pierwszy Gino Rossi to już i tak z sentymentu tylko noszę, pierwszy niedrogi zegarek jaki sobie kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia324
Ja mam jeden elegancki markowy kupiony na e-zegarek.pl Bardzo dobrej jakości. Oprócz tego mam również kilka z sieciówek, tak żeby jakiś dobrać do stylizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosumkaa
Przy okazji sklepu https://e-zegarek.pl/ to przeglądam ich ofertę i znalazlam marke taka jak Anne Klein bardzo ladne, eleganckie zegarki jest tu jakas osoba, ktora ma zegarek/zegarki tej marki i moze napisac o niej kilka slow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elina254
mam zegarek Anne Klein, kupiłam sobie sama kilka miesięcy temu, bardzo eleganckie zegarki są z tej marki i niedrogie, w tym sklepie e-zegarek masz tanie widzę ;) jakościowo zegarek super, kupuj śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam sobie zegarek Miugo, teraz dają go w fajnej paczce z lawendą i herbatą, jest chyba 30 % zniżki na ten zestaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj mi przyszedł zegarek z renee i jest przepiękny, a nie był drogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kilka zegarków, ale najczęściej to ten od Miugo, bo sama wybrałam kolor tarczy i paska przy użyciu konfiguratora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam kilka zegarków ale noszę trzy...jeden timex na srebrnej bransolecie...drugi charles delon taki duży z cyrkoniami na różowym pasku i ostatnio kupiłam na allegro jaki cały z kolorowych kryształków za uwaga: 20 zł :D...ogólnie nie kupuję drogich zegarków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noszę Torii z granatową tarczą w różowym złocie. Nie zapłaciłam dużo (niecałe 500 zł), a zegarek jest jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinanowa45
mnie to każdorazowo żenuje, jak widzę wyraźne ogromne logo...stawiam na klasykę, ona sie zawsze obroni ;) szukam małych matrek, bo zwykle mają najlepsze jakosciowo produkty...ostatnio tak odkryłam markę jordan kerr od zegarków, która zachwyca precyzją i ceną, a jest o niej cichosza... bo nie krzyczy wielkim logo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×