Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emilllllka

Jaki jest wasz styl?

Polecane posty

Gość emilllllka

poszukuje wlasnego... podoba mi sie styl klasyczny, elegancki jednoczesnie nie chce wygladac jak dzidzia piernik:P mam 23 lata... wiec torche ekstrawagancji nie zaszkodzi... moze ktos czuje podobnie i moze mnie zainspirowac?:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Ci jednak nie doradzę, a może jednak? :-) Bo mój styl jest żeglarski - jako żeglarka i osoba pracująca w branży żeglarskiej kupuję ciuchy żeglarskie. Czy to styl oryginalny? Dla mnie tak! Polecam casuale takich marek jak: Henri Lloyd, Slam i Musto. Ja nie narzekam :-) Choć trochę drogie i muszę często improwizować , ale jak poszukasz w necie tych marek, to zrozumiesz o jakim stylu mówię :-) Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilllllka
ten zeglarski oryginalny i to bardzo:D jak przegladalam kolekcje damska wydawalo mi sie ze przez przypadek kliknelam na meska;) nie wiem moze taka strona felerna :) ja lubie podkreslac swoja kobiecosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ciuchy sa w stylu ubran z kolecji Japan Style ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak klasyczno-elegancki to
może coś w stylu - dopasowane sukienki, spódnice mini, do kolan, obcisłe żakieciki, eleganckie spodnie, wyraźna biżuteria, czółenka, open-toe, wysokie obcasy? Z kolorami możesz poszaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilllllka
Japan Style? czyli wyciagam z szafy 3 ciuchy i wkladam, niezaleznie czy do siebie pasuja czy nie? ;) zartuje, ale tak mi sie kojarzy ten styl, podoba mi sie tylko,ze na kims:) ps. jakie sa eleganckie marki? :D i jednoczesnie nie drogie... odpada bluzka za 300zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilllllka
jak klasyczno-elegancki to - dopasowanych rzeczy nie mpoge nosic, jestem bardzo szczupla:( 167/47, waga mnie bardzo ogranicza, marze o spodniach z materialu niestety nie moge nosic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak klasyczno-elegancki to
Ty farciaro, ja właśnie dążę do około 49 kg a jestem troszeczkę wyższa ;) no ale może inaczej Ci się kg rozkładają bo mi wszystko w uda idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilllllka
mi wlasnie nigdzie nie idzie;) najgrubsze mam policzki :D pozniej oponka na brzuchu:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×