Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niewielka

Wielkie poszukiwania

Polecane posty

Dzisiaj rozpoczęłam wielkie poszukiwania pracy, stażu czegokolwiek... wakacje powoli mi sie kończą, rozpoczną się studia zaoczne i trzeba do pracy. Szczerze to już sama nie wiem co załatwiłam... muszę czekać na to czy urząd da mi staż w przedszkolu. Dyrektorka przedszkola się zgodziła jest chętna żeby mnie przyjąć ale pewnie urząd nie znajedzie na to pieniędzy... albo będą one przznaczone dla kogoś innego. To jest chore człowiek chce pracować za te marne 600zł a i tak bez znajomości ma problem się załapać:-/ Ale cóż cierpliwie czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja to widzę
że przydałoby się żebyś popracowała nad pozytywnym myśleniem. Jak ma się udać jak z góry mówisz że urząd nie da itd..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję obrotne osoby z każdej miejscowości województw Dolnośląskiego, Opolskiego, Wielkopolskiego i Śląskiego. Potrzebuję przedstawiceli dla promocji nowej, niezwykle ciekawej i pożytecznej usługi - kompleksowego badania stanu zdrowia z możliwością wykrycia ukrytych zagrożeń, bakterii, pasożytów i innych zmian chorobowych. Chodzi o tak zwaną NLS diagnostykę aparatem \"INTROSPECT\" Zapewniam dobre wsparcie informacyjne oraz ciekawe warunki płacowe, ale na darmochę proszę nie liczyć!!! Zgłoszenia oczekuję pod adresem mail: centrum.rf@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×