Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destiantiononmyown

jasnowidz jest na froum?

Polecane posty

Gość destiantiononmyown

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jam jest:classic_cool: Widzę, że jesteś kobietą, która ma problemy z facetami i ...dziś już nie będzie padać! Tako rzecze ja:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pomóż poszukać silnej woli, nie wiem, gdzie ją polożyłam, a potrzebuję jej w celach prewencyjnych, mianowicie, żeby powstrzymywała mnie przed włazeniem na to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaola Twoja silna wola z moja silną wolą poszły....się pierdolić:O ale czy urodzi się z tego nadzieja na opuszczenie tego foruma nie wiem:O..czas pokaże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota12345
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miał jakieś wieści;)...ale jako, że zdaję sobie sprawę, iż dar jasnowidzenia nie należy do najczęstszych to...wybaczam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doceniam, zawsze to jakaś pociecha dla osobnika bez silnej woli, że przynajmniej znajduje zrozumienie u bliźnich :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostałem zaklasyfikowany do bliźnich:O...muszę przyznać, że lekkomyślnie ale i odważnie z Twojej strony;) oj przeczuwam, że zbyt długo na tym forumie już nie wytrzymasz-a taka przepowiednia jest niczym największy komplement;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zachwycona, tylko nie mów mi, jeżeli okaże się, że to jednak pomyłka ;-) Dlaczego dziwnym wydaje Ci się fakt zaliczenia Twej osobistości do bliźnich? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem nieomylny, więc nie ma obaw;) Bo ja się strasznie wywyższam, więc muszę uważać i ewentualnie korygować próby klasyfikowania mnie do danych grup!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, to najmocniej przepraszam, widzę, że mam do czynienia z tzw. elitą np. przez komicznego szacowaną na ok 1% społeczęnstwa. Oczywiscie poczytuję sobie za zaszczyt możliwość odbycia z Tobą tej krótkiej konwersacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie przepraszaj, ani tym bardziej nie pisz o swoim zachwycie- pragnę choć na moment oderwać się od codzienności:classic_cool:... spróbować bliżej poznać i może zrozumieć ludzkie ułomności-stąd moja obecność na kafe;) ok na dziś koniec kafeteryjnego pieprzenia:) pa udanego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak przeogromnie się cieszę, ze to mnie los dał tę szansę, jako jedna z 99% procet maliczkich nie pozostaje mi nic innego jak trwac w zachwycie. Dziękuję i 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×