Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kawałek kurczaka

zasiłki w anglii

Polecane posty

Gość kawałek kurczaka

smutne to jest, ze Polacy jada do Anglii po zasilki... Czemu mamy taka zjeba** politykę w PL, ze nawet tego nie możemy dostać od naszych? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech tam zostana
teraz to strach pojechac tam turystycznie,bo kazdy mysli,ze nasi jada tam tylko pracowac.Zalosne emigranckie scierwa,przez ktore nad brytole znienawidzili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawałek kurczaka
nie mow tak - lepiej spojrz na nas - jaka PL beznadziejna tu nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faafmmm
Co nie zmienia postaci rzeczy, że nasi rodacy najchętniej żyli by z zasiłków, bo pracować się nie chce. Zresztą kto wyjeżdża - tym, co tu nie wyszło, nie mają pracy itd, słowem życiowi nieudacznicy albo lenie i niebieskie ptaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faafmmm -----> ty nie wiesz co ty pleciesz. Z pewnością jesteś kawalerem, zarabiasz ok. 1200 zł., mieszkasz z rodzicami, nie płacisz rachunków i życie twoje jest kul. A teraz pomyśl sobie, że w dalszym ciągu masz to wszystko ale do tej sielanki dochodzi ci jeszcze żona i conajmniej jedno dziecko. Życie z rodzicami pod jednym dachem na dłuższą metę jest nie do zniesienia a tym sposobem dochodzi ci jeszcze kupno nowego mieszkania. Zarabiasz 1200 i z tej pensji opłacisz rachunki, wykarmisz rodzinę, odziejesz ją w szaty. Jeśli według ciebie tak powinno wyglądac godziwe życie przeciętnego Polaka to ty sobie zostań w tym kraju a ja ci życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech tam zostana
anette: dlaczego mam sie liczyc ze slowami? Prawda boli? Nieywksztalcona prostaczko,ktora musiala za chlebem jechac na Wyspy.Pamietaj,tam ZAWSZE bedziesz obca i traktowana jak niewolnica,obgadywana,inna.Zostaniesz emigranckim scierwem:) ta-ta 🖐️ u uneducated piece of scum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że doskonale znasz tę sytuację z własnego doświadczenia. Tak sie składa, że moje wykształcenie jest na poziomie a niejeden Anglik jest głupszy od przeciętnego Polaka. Chleba mi w domu nigdy nie brakowało a kraj opuściłam z chęci posiadania jeszcze wyższych dóbr materialnych niż posiadałam. Tu leżę sobie brzuchem do góry i nie martwię się o przyszłośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasznik
ja w anglii jestem od wielu lat i żal mi serce ściska gdy słysze co sie teraz dzieje w polsce. jest coraz gorzej bo polska polityka jest do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mysle o wyjezdzie do Angli
ponoc kazdy tam jedzie po zasilki, od Ruskiego, po Murzyna i Chinczyka dlaczego taka gratke przepuscic? chyba glupim trzeba byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kewlaid
anette_123 długo juz w anglii jestes ???? w jakiej branzy pracujesz ???? dobrze znasz angielski ??? mialas tam juz kogos kto Ci pomogl czy tez pojechalas na wlasna reke ??? pytam bo sam zaczynam coraz czesciej myslec o wyjezdzie na wyspy. . . skonczylem LO i po roku studiow na kierunku > administracja :o < stwierdzielem ze to raczej nie ma tu w pl przyszlosci dla mnie :o czy skoncze studia czy nie to w moim regionie i tak na srednia krajowa nie ma co nawet marzyc :( iiii tak mysle o wyjezdzie do Anglii ;) jak Ci sie tam zyje :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×