Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zeus wszechmocny

Miłośc mineła??

Polecane posty

Gość sxd
tak się nie postępuje z osobami, które się kocha, lub przynajmniej kochało. Należy się to do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeus wszechmocny
Byliśmu razem trochę ponad 4 lata, można powiedzieć że 4,5. KOchalem ją.. biegalem za nią przez dlugi okres czasu, dla MNie była miłością od pierwszego wejrzenia, było nam razem cudownie.. Pasowalismy w każdym calu do Siebie. Zawsze Mnie fascynowala, taka ładna, uśmiechnięta, wesoła, wszyscy mi jej zazdrościli, inteligentna,zaradna.. Ech. Marzyelm o takiej dziewczynie, i po dlugim czasie starań zdobyłem ją...Byliśmy szczęsliwi, ja probowaelm jej dorownać.. robięłm wszystko dla Niej, żeby jej się podobać, żeby nie musaial się MNie wstydzić. Ale w tym wszystki zatracielm siebie, dla MNie nie liczy się to zeby fajnie wygladać, żadne ladne ciuszki, przystrzyzone wloski, ani ogolona broda.. ja chce mieć swoj czas, bez nakazów, zakazów itp. Chce mieć swoje życie.. Chce sam żyć..przynajmniej teraz. A ona tego niezrozumie, będize płakać, a ja już nie potrafię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie mineła... Wyobraż sobie ją w objęciach innego... Gdy się całują... Gdy ona mówi innemu, że go kocha... Ciebie nie pamięta... I nigdy już jej nie przytulisz... Jak się czujesz bejbe ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeus wszechmocny
Ona zmieniała MNie an siłe.. zawsze aldnie ubrany, zadbany, wyperfumowany, specjalnie dla Niej.wiem chciaąl dobrze.. ale ja lubie chodzić w wyciagnitym starym swetrze, starych spodniach.. nie potrzebuje nowej kurtki na zimę, mimo teog że ta stara ma 4 lata i zepsuty sówak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha.. Biedny Ty... Ktoś się o Ciebie troszczył jak Mama... Ok... Znajdź laske która będzie miała gdzieś jak się prowadzisz .. Czyli taką któa Cię... NIE KOCHA :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeus wszechmocny
chce zyć swoim życiem, kiedyś gdy bylem sam.. mialem dlugie wlosy, chodzilem w starych spodniach, bluzie mojego zespolu, glanach byelm szczęsliwy, jezdzielm gdzie chciałem, realizowalem się ,kupowaelm co cchiałem, i nikt mi nie tról ogarnij się , uczesz, obetnij wlosy, jak w szkole, jka w pracy, a może ci pomódz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxd
rozumiem Cię stary. Wróc do starego swetra z zepsutym suwakiem, bo to jesteś Ty. Nie można dać się zmieniać na potrzeby innych. Bądź sobą, ale sprawę z dziewczyną załatw, tak aby mogła zacząć budować swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeus wszechmocny Ok, rozumiem.. Ty nie lubisz być kochany... Zostaw ją.... Ona znajdzie innego. Spokojnie... Długo nie będzie czekała na nowego skoro z Ciebie taki niedomyty typ to szybko inny ją oczaruje kochanie... Nie odpowiedziałeś mi na wczesniejsze pytanie... Co będziesz czuł jak ona będzie kochała innego a Ciebie miała w kakao?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jesteś i nie będziesz
nigdy facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxd
Jeśli ktoś pozbawia Cię swojej tożsamości to uciekaj od tego, nawet jeśli stało się to w Twoim związku uczciwie to załatw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym mówi się tak : "kocham Cię ale nie zmienie sie..zaakceptuj to :-o " Ale ty dales sie tak mocno wkrecic i to tylko Twoja wina.. Nie jej. Ona nie jest winna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeus wszechmocny
Ona chciaąl dobrze, ale ja zatracięlm sibei w tym wszystkim.. Może i jestem dziwny, mam niedojrzale podejscie do życia, może nie myśle o przyszlośli, może jestem egoistą.. i wiem stary jestem 24 lata, dla niej zdalem mature, zaczołem studia. Poszlem do pracy, wsyztsko dla niej. ale czuje jak się dusze w tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezoteryczna - ja Ci powiem. Będze cierpiał i płakał bo to takie ciepłe flaki. Jak baba. Ale na zasadzie psa ogrodnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sxd... Przecież on pozwolił jej na to sam! Wątpie, że musiał to robic pod groźbami ! Zwala na nią wine, bo jest smarkaczem... Pożałuje... Tak jak mój ex.. Identyczny.. Aż nie miałam nowego.. Teraz ryczy... I niech ryczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxd
czy potrafiłbyś być szczęśliwy z kimś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź się chłopie
rzuć z mostu. Jesteś żałosny. Serio serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeus wszechmocny
Nieiwem co będę czul.. będę myślal żeby ten skur... zabral lapy z Niej ,że ona jest moja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ex na takiej swojej przerwie nasyłał na mnie kumpli by sprawdzali co robie... :-o Jest w amoku bo myślał, że bede czekac do wakacji az on pokona sam siebie... W dupe z takimi :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxd
czy potrafisz być szczęśliwy z kimś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeus wszechmocny
Ja chce żyć, realizowac pasje, nie dojrzalem do takeigo związku, widzę jak trudne jest życie, chce poczekać z cala odpowiedzialnością. Za kilka lat.. jak już się wyszumie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam gdzieś nicka
Zeus wszechmocny w dupie Ci sie przerwaca najpierw sami tego chcecie...a potme jak Ona się zaangazuje to wy juz cchcecie wolności i uciekacie..za dobrze miałeś i dlatego ...jak by Cie tak raz na tydzień w pysk strzeliła i poszła w miasto to byś umiał docenic ....nawet nie wiesz jak już skrzywdziłeś jestes bo jesteś..ale jak odejdziesz to ta druga osobe "zabijesz" ..Ona mysli ze jest ok ..a Ty milczysz nie mówisz.... nie mozna bardziej nikogo skrzywdzić..ja cierpię juz przez takiego rok ... nie mówił nic... szczęsliwy ze dobrze mu było.... a potme zniknął bez słowa ..bo też mu się życia i wolności zachciało .... ale kiedyś zapłaci za swoje krzywdy które wyrządził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeus wszechmocny
Ale ja ją ranie, caly czas.. ja niechce pisać do neij co chwila.. lubie byc sam, a ona ma wyzruty bo nieodzywam się tydzień.. płącze, pyta o co chodzi, prosi o rozmowę, nieiwem co jej powiedzieć, bo zaraz bedzie czulas ię winna..Wole odejsc dzisja już sie nieodzywalem do niej, zmienie numer zamilkne, bo ona niezrozumei że chce być sam, dośwpiewa sobie spiewkę o innej lasce albo cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeus wszechmocny No więc zrywaj... Już, teraz... ! :-o Wyślij jej najlepiej link do tego topiku i podaj swój nick... Albo daj mi jej gg to sama jej powiem :-o Ale szkoda mi Ciebie, bo ona wygrała.... Jeszcze dziś nie wiesz jak bardzo... I żal mi Cię, że sądzisz, że tylko samemu mozna realizować pasje... No chyba, że pasje "niedbalstwa" i nic nie robienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam gdzieś nicka
nigdy nie odchodź bez słowa.... to boli bnardzije niż rozmowa i rozstanie...ja nie wiem dlaczego zniknął bez słowa...i od roku nie potrafię odbudować swiata..bo nie da sie życ nie wiedząc dlaczego. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×