Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna 22

kochane kobietki doradzcie czy to pasuje i czy moge iśc w tym na jakiś balet

Polecane posty

Gość wypowiem sie ja
jestes chyba dosc niska i troche przy tuszy, tak przynajmniej widac na zdjeciu, ja na twoim miejscu zamiast plaskich balein wlozylabym jakies seksowne obcasy i bylo by super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najważniejsze to nie
ta różowa odpada, dodaje kilogramów w białej jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdAFFFc
pasuje ale doradzalabym szpilki i jakis fajny pasek moze zeby ożywić całość- balet to balet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faafmmm
Buty na obcasie poza tym jest ok, z tym że te bluzki mi się całkowicie nie podobają. Ale wyglądasz spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 22
hmm wiem ze najlepiej żeby były obcasy ale ja chce iść potańczyć a niestety w obcasach to nawet ledwo chodzę do tego każdy bu mnie obciera tylko baleriny są wygodne ( i ukrywają moje obtarte paluchy które mam całe w plastrach a tamto nie nie róż tylko czerwona tylko sie ruszyłam jak pstrykało zdjęcie jeśli chodzi o to ze jestem przy kości to nie jestem szczupła mam tylko troszkę mocno zbudowane nogi ale przez to ze mam tylko 165 cm wzrostu a ważę tylko 56 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsf
przeciez to normalna szczupla dziewczyna! przy tuszy to vy byla jkaby miala 160 cm i 70 kg a nie,ale ogolnie ciuchy mi sie nie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula222
pierwszy zestaw lepszy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem masz bardzo ładną, szczupłą i wysportowaną sylwetkę. Podoba mi się pierwszy zestaw. Balerinki też są ok. Nie kombinowałabym z obcasami na Twoim miejscu skoro chcesz potańczyć. Ożyw spodnie jakimś paskiem. Masz taki np. z ćwiekami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.. mi sie ogolnie takie ciuchy nie podobaja. jak na wiejska dyskoteke ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz bardzo proporcjonalną sylwetkę,ciuchy dobrałas dobrze (pierwszy zestaw),pasują do siebie.Faktycznie,szpilki byłyby na prawde świetnym dodatkiem,ale jeśli masz obdarte palce,to wyglądałabyś kiepsko.Zakładaj baleriny,poszalej z makijażem i fryzurką i baw się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te buty mogą być choć faktycznie w szpilkach byłoby rewelacyjnie :) Pierwszy zestaw lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba was pogrzmociło
tak wyglada dziewczyna "przy tuszy"?? Pojebalo was, naprawde. Dziewczyna ma normalną, ładną sylwetkę, ja bym nawet powiedziala ze JEST SZCZUPŁA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie dorosła
przydalyby sie buty na obcasie ... i ja wole zestawienie obcisly dol to szersza gora i na odwrot ... ogladalam kiedys na mtv jakis program i to sa slowa Horodynskiej .. od mody:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"chyba Was pogrzmocilo\" - wprowadzasz lekkie zmieszanie w dyskusji swoim językiem wiesz... Każdy opisuje to co widzi - dla wielu ludzi to bardzo istotna opinia - więc nie ma co ich krytykować - to myślę powinieneś wiedzieć. Na pierwszym zdjęciu wyglądasz ok Tyle że klimaty bardzo bardzo dyskotekowe Sprawdź sobie jak mogłabyś wyglądać z luźniejszą koszulką..może z wcięciem w dekold Jestem typem który preferuje sukienki, spódnice, koszulki na ramiączkach i koszulki, koszule z szyfonem Dodasz trochę koloru i impreza malowana:) mała inspiracja: http://serwisy.gazeta.pl/avanti/5,71283,5147828.html?i=5 lub po prostu http://sklepy.allegro.pl/item418118283_seksowna_wyjatkowa_sukienka_m_blady_zolty.html Interesuje Cię coś bardziej skomplikowanego, czy dobranego pod Ciebie, napisz mi na e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_ss
te spodnie Cię skracają- lepiej krótsze albo zupełnie długie, bluzka raczej wiązana na szyi. Twoje zestawy "oblecą" ale furory raczej nie zrobisz :/ postaraj się troszkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej zmien buty na jakis obcas, nawet maly, od razu inaczej bedzie calosc wygladac, oprocz tego goly brzuch nie jest juz modny. no i przydalaby sie jakas bizuteria na dekolt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
proponuje w twoim przypadku zalozyc obcasy, biala bluzka zamienia twoj biust w placki zamiast ladnie go podkreslic i wyeksponowac, a ta druga z kolei dodaje Ci kilogramow. Zdecydowanie lepiej wygladalabys w waskiej tunice ktora podkresli ksztalt i optycznie wysmukli. Polecam raczej ramiaczka i to nie za cienkie a takie srednie, dekold najlepiej wydluzajacy. Lub lodke ale wtedy polecam dlugie srednie korale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to jakoś balerinki nie kojarzą mi się z wyjściem na imprezę. No i ta biała bluzka zniekształca Ci biust, a znowu ta czerwona satynowa mi jakoś nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale jak widzę na ulicy
laske w takich ciuchach (a takowych na naszych polskich ulicach jest totalny wysyp) to od razu mnie odpycha. Kojarzy się z brakiem gustu, z tandetą wręcz z dziwkarstwem. Sorry jeśli obrażam ale ja tak odbieram takie ciuchy. Czy wy dziewczyny naprawde nie macie pomysłu na siebie że promujecie takie tandetne ciuchy rodem z dziwkowa ? Nie rozumiem tej mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o k..rwa
w tym to co najwyżej do remizy :):):) zainwestuj kobieto w lustro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fąfafą
Może być, choc dla mnie troche zbyt tanio, tandetnie. Lepiej by było, jakby gora nie była taka pod tytułem "zsuń i miętos cyce". Może jednak lepiej z ramiaczkami ? Buty zdecydowanie beznadziejne, wygladasz w nich jak kaczka. Jesteś za niska i masz za krótkie nogi na takie płaskie obuwie. Nie musisz od razu chodzić w szpilach, kup po prostu buty, które mają 3-centymetrowy obcas, mogą być w kształcie balerin, byle obcas byl. od razu to zgrabniej wygląda. Wysoki obcas by był najlepszy, ale trzeba wypośrodkowac między wyglądem a wygoda, bo w końcu jak idziesz na balety, to chcesz poskakac, a nie stac i uwazać, zeby się nie wykopyrtnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
niestety wiocha Bez stylu i gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fąfafą
No ale tez nie wymagajcie od 15-latki, żeby ubierała się "stylowo'. To jest wiek na eksperymenty. jakby założyła jakieś takie szaty a la cosmopolitan, to by wygladała jak stara-malenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×