Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulosss

Uprawiacie seks analny? Czy to daje jakąkolwiek przyjemność kobiecie?

Polecane posty

Gość prawiczek i kropka
nie wiem czy bede pytal, ale z czasem sie moge dowiedziec i jak dziewczyna dziewica nie bedzie to z niej zrezygnowac. a jak wiem, ze jakas kolezanka nie jest dziewica to nie ma opcji, ze zaczne ja podrywac. nie wyobrazam sobie bym mogl z nia byc. a panna po analu mnie juz w ogole odpycha, tak samo jak dziewczyna, ktora robila komus glebokie gardlo, albo facet jej wkladal paluchy do tylka i lizal rowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
mam 21 lat. mnostwo moich rowiesniczek juz probowalo anala i zabawa analnych, co niestety mnie odpycha. jak mysle o analu to mi sie slabo robi. czesto jest tak, ze fajna dziewczyna, a juz w pupe byla posuwana. w ogole boje sie podrywac dziewczyn, bo wiem, ze fajne dziewczyny maja juz przeszlosc seksualna, czesto dosc bujna i boje sie, ze moge sie zakochac, w dziewczynie, ktora dziewica nie bedzie, na dodatek bedzie miec rozne wyskoki i rzeczy z facetami na koncie i wtedy bede z tego powodu niezle wkurzony, ze sie w niej akurat zauroczylem i bede cierpial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek zabawy
wczoraj kupiłam specjalny żelik do sexu analnego:) mam nadzieje ze nie bede zalowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
a potem my faceci mamy do wyboru same wolne kobiety, ktore juz uprawialy wczesniej z kims anal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
nie wiem jak mozna robic takie swinstwa :o przeciez tam jest g...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
mam nadzieje, ze moja przysla druga polowka jeszcze tego nie robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważałam seks analny za coś \"nienormalnego\" do momentu,gdy spróbowałam:) tak daje przyjemność-to odp.dot. tematu jak spróbujesz to będziesz inaczej śpiewał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
no moze i moglbym sprobowac, ale z dziewczyna, dla ktorej to pierwszy anal w zyciu bedzie. nie wyobrazam sobie miec dziewczyny, ktora ktos wczesniej zapinal w tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Twoje zdanie.ja akurat mam to szczęście(chociaż nie wiem czy to do końca szczęście:P że z moim facetem jesteśmy dla siebie 1-ymi partnerami seksualnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z prawiczek i kropka. ja nie wiem jak czułabym się miejscu faceta w takiej sytuacji. sama nie uprawiałam seksu analnego, ale próbowaliśmy z mężem i bolało jak cholera!!!! Myślałam, że umrę z bólu, a później nie mogłam siedzieć przez parę godzin......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
interesujaca - zazdroszcze wam. ja pewnie trafie na jakas nie-dziewice po przejsciach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady925>>>masz racje,trzeba przyznać,że początki nie należą do najmilszych.ale trzeba powoli,potrzeba czasu,delikatności a nie na siłę,by później nie móc siedzieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margocika
My też z partnerem próbowaliśmy, parę razy i za każdym był to koszmar. Mimo wszelakich nawilżaczy i długiego wstępu. Nie wiem, może mi się włącza jakaś blokada psychiczna. W każdym bądź razie wielkie nie dla analu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
dziwnie bym sie poczul jakby mial dziewczyne i ona by mnie poprosila o anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopcze dziewczęta o anal sie nie proszą :o lecz wypinaja pupy i należy wówczas się nimi posługiwać właściwie. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
to by musiala zrozumiec, ze mnie to brzydzi i nie chcialbym tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z seksdopasowaniem jest poobnie jak z dopasowaniem charakterów. zyczę ci żebyś znalazł taką kobietę, która będzie mysleć podobnie do ciebie, chociaż może to nie być takie całkiem proste. ja uważam , że penis w pupie to sama przyjemność:) seks od tyłu, na masce samochodu, ech... rozmarzyłam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
samochodu to jeszcze nie posiadam :o czyli juz jestem slabszy w lozku, bo nie oferuje seksu w aucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek zabawy
a ten durexa to ile kosztuje... ja ten moj kupilam w sexshopie i dalam 70zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek zabawy
dzis bedzie moja pierwsza przygoda z analikiem heh :) poza tym baqrdzo lllubie sexik ymm..:):):0 duzo trzeba tego nawilzacza??;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawiczek i kropka...- wcale nie musisz mieć samochodu, na masce samochodu nieznanego własciciela, który w każdym momencie może się zjawić też może być ciekawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
jak sobie pomysle, ze poznaje fajna dziewczyne i ona miala faceta i takie ostre akcje z nim miala :D to mi sie odechciewa szukac dziewczyny, bo bym sobie wyobrazal co z nim robila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×