Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulosss

Uprawiacie seks analny? Czy to daje jakąkolwiek przyjemność kobiecie?

Polecane posty

z drugiej strony pomyśl sobie co przyjemnego może zrobić z tobą jeśli wie co z czym sie je:) ale oczywiście szanuje twoje zdanie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
wolalbym sie od zera z jakas uczyc :) doswiadczenie kobiety nabyty z innym mezczyzna to dla mnie minus. pozdrawiam rowniez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do paulosss...W innym dziale (hm..nie pamietam...życie erotyczne?) już jakiś facet założył taki topik i to parę lat temu. Poczytaj wypowiedzi tam, a jest ich sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do prawiczka: wszędzie Ciebie pełno i gadasz wciąż te same rzeczy...To jest już nuuudne i męcząąąąąceeeee....O Ci chodzi?? Załóż swój topik i tam się wyżywaj, bo jeszcze chwilę, a pomyślę, że jak otworzę lodówkę to zobaczę wieeeelki napis: PRAWICZEK I KROPKA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlonoszalona
Durex kosztuje 15 zł około w rosmanie:) reoszkę dorozej w aptece:), są różne rodzaje ale właśnie ten o nazwie tingle jest najfajniejszy bo daje takie uczucie mrowienia i chłodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka26
mi sie seks analny podoba, uprawiam go już ok 5-6 lat, dosyc regularnie i naprawde gigantyczny orgazm dostaje jak mi sie penis porusza w pupie, ale to kwestia doświadczenia i praktyki. początki były tragiczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jur jer
ja próbowałem kilka razy tak zaspokoić swoją ale mam chyba za dużego by wszedł do pupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jur jer
to musowe by równocześnie pieścić łechtaczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 lat uprawiałam seks analny, bo mój facet go uwielbiał. czasem było lepiej, czasem bolało, ale nigdy nie miałam orgazmu w ten sposób. teraz nie uprawiam seksu wogóle bo dostalam okropnego zakarzenia bakteriami kałowymi. zaraziłam sobie cały układ moczowy (doszło aż do nerek) i pochwę. już ponad rok się z tym męczę, a facet znalazł sobie inną, bo nie chciało mu się czekać na seks tak długo aż się wyleczę. i tak to jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę nic złego w takim seksie.Tylko partner musi się znać na rzeczy,a nie pchać ile wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziwie się , ze facetów podnieca wkładnie penisa w o***t, przecież to obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak facet może pchać w o***t? Normalnie, a jak pcha w pochwe, przecież są siki i wgl. A jak dziewczyna robi mu loda? Przecież na ustach jest więcej bakterii niż w pvpie. Sam człowiek to wielki worek mięsa, jak można wgl uprawiać seks... itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Uprawiacie seks analny? Czy to daje jakąkolwiek przyjemność kobiecie?" x Tak uprawiam sex analny. Tak, mojej dziewczynie sprawia to przyjemnosc. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" a jak pcha w pochwe, przecież są siki i wgl. A jak dziewczyna robi mu loda? Przecież na ustach jest więcej bakterii niż w pvpie" - o Boże, dziecko, co ty za bzdury wygadujesz? zielonego pojęcia nie masz o podstawach ludzkiej anatomii. W pochwie siki? pochwa a cewka moczowa to zupełnie inne otwory! W ustach więcej bakterii niż w d***e? No masakra, co za brak pojęcia... Nie słyszałeś o bakteriach kałowych które po dostaniu się do innych układów są bardzo groźne? no masakra, system edukacji w kraju leży i kwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda mi ciebie, nawet nie wiem co odpisać, może pogratuluje pierw, że na biologii skonczyliscie rozrodczy. Szkoda, ze nie wiesz, ze nieumyta wagina śmierdzi moczem, który może sciekac po wargach zewnętrznych. Wiem co to są bakterie kalowe, ale badania wykazały, ze jest mniej bakterii na o*****e niż w jamie ustnej. To już niestety jest wiedza z życia i szkoły wyższej, ale ucz się dalej, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"badania wykazały, ze jest mniej bakterii na o*****e niż w jamie ustnej" 1. proszę o cytat do źródła naukowego, bo uprawiasz demagogię 2. ilość bakterii nie przesądza o ich potencjale chorobotwórczym. zależy jeszcze JAKIE to bakterie. 3. mocz jest JAŁOWY u zdrowego człowieka. KAŁ wręcz przeciwnie. 4. zaschnięty mocz na cipce? to z kim ty seks uprawiasz? z kobietami które się przed seksem nawet nie podmyją? widać że jesteś z patologicznego środowiska - zarówno po poziomie wiedzy jak i po standardach higieny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAŁOWY to jest ten caly temat. Sami experci na forum. Zal to czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×