Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vaioletta

oki,niom,tia,buziole,toffam ciem,papatki itp.

Polecane posty

wy tez tak piszecie ??? jeju jak mnie to irytuje ;| nie znosze takich slodkich przeksztalcen tandeta -cos w stylu slodkiej idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki i papatki pisze to normalne ale slowa takie jak boshe, koffam cie, sffirus odpadaja totalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffam ciem
śmiszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hard work hihihihi
buzioleee są ok:) wymyśliłam je pisząc na kafe w 2006. I poszło w swiat:P Ale niom.. hm..;) jak ktoś tak zawsze pisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisica...
of kors ze nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat i masakra
cóż jak ktoś sepleni to chce być wierny swojej przypadłości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe niom to znaczy bodaajrze no :P ale ludzie maja pomysly, no dobra ale diewczyna , ktora ma 19 lat i tak gada ;/ nie zbyt jej to pasuje ;/ jeszcze tam jakas goraca 16 to moze sobie tak gadac , ale dla mnie to takie plytkie ;/ nie moge tego po prostu sluchac, albo czytac jeju ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki,papatki,buziole to normalne :D ale jakieś takie koffam ,kosiam,toffam , ff zamiast w ,sh w słowie boshe czy jakims innym to dramat :P znam 20 letnia co tak pisze i jeszcze jakies ya,moya skrzywienie jakieś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loo jeju hahah nie wiem czemu mnie to tak poraza :P no ale coz, nie to ze ja jakas sztywna jestem , mozna sobie pozartowac no ale bez przesady, potem to w nawyk idzie ;/ to wyobraz sobie, ze wchodzisz do sklepu , w ktorym spotykaja sie dwie mlode dziwczyny takie wystroione i jedna do 2 mowi tak " o jejuśu jaki masz piekny sweterek,mogę tacznąć?" tragedia, moja dobra kolezanka, zaczela mi przypominac takie dziwczyny ;/ dziwna sie robi ... wszystko na popis, zaczela sie ubieac wyzywajaco, wazy 50 kg i ma budowe pelna a chce schudnac do 45 ;| oglada fshion tv i chce byc jak modelki,odbilo jeje musi miec wszytko orginalne, i stroi sie i wychodzi na miasto czasem sama wieczorem, nie wiem chce sie dowartoscioac ...ciagle gada o tym ze musi schudnac, wrocila z wloch jest ladnie opalona i twiedzi ze nie ejst, popisuje sie, no fakt, jak sie zrobi to wglada a jak nie to wyglada jak dziecko z gimnazjum ...ale ona zaczyna tak gadac to az mi sie odechciewa z nia czs spedzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugałka
a ja znam 24 letniego faceta co tak pisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawka.
Na mnie takie wyrażenia działają, jak płachta na byka :P Zaraz jestem rozdrażniona, jak ktoś używa takich słów :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gukg
ja znam faceta 36 letniego (!) który też tak pisze lubi zwłaszcza "niom", "papatki", "tiaaaaaaa" (szczyci się że on owe "tia" jakoby przywiózł na grunt polski skądś tam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat i masakra
Wszystkie pokemony mają swój własny dialekt, w pewnym stopniu podobny do języka polskiego. W ich słownictwie z łatwością można wyróżnić takie słowa jak m.in. „eyyy...”, „słit”, „krejzol”/„krejzolka”,„ helołłłł”, „aaayyhh”, „niom”, „koffanie”, „młuahhh” czy „jush” , „tesh”, „faza”, wee”, „weeeeż” (koniecznie z wykrzyknikami na końcu oraz ż zamiast ź, wymowa przeciągnięta do maksimum, potrafi trwać nawet 10 sekund), „zajebioza”, „zajebiaszczo”, „iiiijeee”, „boshe”. Znajomość językowa pokemonów jest dość łatwo rozszerzalna, praktycznie nic nie stoi na przeszkodzie by stworzyć własny dialekt pokemoniasty. Najczęściej tworzenie słów polega na tym że, angielskie, (angielskobrzmiące), obce słowo zostało zasłyszane przez jakiegoś przedstawiciela powyżej opisanej subkultury. Zostało ono użyte w blogu często odwiedzanym przez "lOfFcIaNe pSiApSiElKi" które nauczone owego słowa używają go na innych (czytaj: swoich) bLoGach, coraz to bardziej rozszerzając znajomość tego słowa. Warto również dodać, iż pokemony używają pokemoniastego pisma, m.in. bawią się w naprzemienne stosowanie dużej i małej litery. Przykład: PoKeMoN =*. Styl ten zwany jest też gwałć shifta. Popularne jest również kodowanie treści za pomocą specjalnego szyfru – zastępowania normalnych liter wszelkimi znakami – np. „$ł!T” („słit”). Naukowcy wciąż zastanawiają się, jak u tak niskich ewolucyjnie istot mogła wykształcić się zdolność używania tak skomplikowanego w zapisie systemu znaków. Język PoKemOnOFFaTych cechuje również masa błędów ortograficznych (podobnie jak internetowych paszczurów). Np. Ale GłÓpiA JeSte$, O BOsHE!. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat tiaa jest przedowjenne
pierwszy , co te wyrazenia wymyslil - w porządku, ale tlumy, co powtarzają - beznadzieja, ubóstwo jezykowe , maniera, brak własnej inicjatywy( a niby tak ma byc oryginalnie i dowcipnie ). Kojarzy mi sie z kolczykiem na jezyku czy tatuazem na tylku - pierwszy , kto to sobie zrobil, mial pomysl, reszta to nieciekawi nasladowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×