Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiacik

Wyniosłe paniusie

Polecane posty

gdy widze taka na wprost siebie, ostentacyjnie odwracajaca wzrok,paniusia \'\'co to nie ja\'\' wlacza mi sie czerwona lampka. wzrok ostentacyjnie w druga strone i przechodzac doprawiam z bara. trzeba pokazac takiej lampucerze gdzie jej miejsce. zamiast sie usmiechac, byc zyczliwa. dziekowac tym dzieki ktorym ona moze zyc to ona sobie robi podsmiechujki.a jak jakis don żuan za dyche sie przyczepi to udaje ze nie slysze/widze. co z tego ze jestem tchorzem? swoje osiagnalem.jedna lampucera mniej.powinniscie mi dziekowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiacik lepiej powiedz czym kobitke wystraszyłeś ,że wzrok odwracała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie wyniosłe najfajniejsze są w łóżku :) Rzucasz taką na tapczan, bierzesz za kudły i brutalnie nadziewasz ją na swojego pena :D Trzymasz kudły i pchasz jej pena w gardło aż jej łzy lecą :D Na chwile wyjmujesz, ona na ciebie patrzy błagalnym wzrokiem "Nie, już nie chce" a ty wtedy ponownie za kudły i nadziewasz ją badając jej migdałki ;) Styl bukkake, tylko dla orłów :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dosc ze wyniosle to tylko do tego sie nadaja. i to jest w tym najsmieszniejsze.zachowuje sie jak damulka a tak naprawde nadaje sie na murzynskiego pryszczatego pala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia pysia krysia
tak sobie teraz myślę, że mnie pewnie też faceci mają za taką wyniosłą :-O jestem ładna a do tego ( co pewnie rzadkie ) wstydliwa i jak widzę wzrok kolesia na sobie a szczególnie takiego, który mi się podoba ZAWSZE odwracam wzrok!! Z A W S Z E !!! moja wstydliwość nie pozwala mi rzucić uśmiechu czy puścić oczka ;-) no way!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co innego gdy kobieta spuszca wzrok albo widac po jej twarzy zagubienie a co innego gdy widze taka paniusiowatosc w jej mimice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa onieśmieliłes hehheeheh .I poszła sobie do domu :)Do takiego co ją to ośmiela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, takie fenomeny jak Fiacik nie są w stanie pjąć, że kobieta może odwrócić wzrok z różnych przyczyn, nie zawse robi to dlatego, że chce pokazac, "co to ja nie jestem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp Nou, zdefiniuj tego "partyzanta", bo sądze, że w tym momencie chodzi Ci o innego, niż ja znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia pysia krysia
fiacik no wiesz, ja przy tym zawsze staram sie robić minę "obojętną", wątpie żeby nieznajomy facet mógł rozgryźć, że akurat się zawstydziam... na szczęście moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prosze podaj te przyczyny ostentacyjnegoo dwracania wzroku. tylko nie chrzan mi tu o niesmialosci bo ja wiem jak zachwouje sie kobieta niesmiala , bo po prostu wszystko wychodzi z jej twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>. zdefiniuj tego "partyzanta", bo sądze, że w tym momencie chodzi Ci o innego, niż ja znam Dawaj najpierw swoje rozumienie partyzanta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno. te ostentacyjne odwracanie wzroku jakos nie wystepuje gdy widzicie przed soba przystojnego kolesia. potraficie sie na niego gapic mimo ze on was olewa. wiec gdzie ta wasza niesmialosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> wiec gdzie ta wasza niesmialosc? Widocznie ty koleś obrzydzasz je swoim wyglądem :o:o Ode mnie nigdy żadna wzroku nie odwraca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiacik no to powiedz jak to wychodzi jej z twarzy :)Oczami ?,jezorem ?Wyprysków z nieśmiałości dostaje ???Pytam bo nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia pysia krysia
hmmm... a czemu Ci tak zależy żeby jakaś obca laska się na Ciebie gapiła?? szczególnie taka, której się nie podobasz?? nie rozumiem do końca Twojego zbulwersowania i agresji :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia pysia krysia
aha, no przepraszam, nie domyśliłam siew czym rzecz :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudzi ci sie fiacik ? Argumentów brak ? Ty dyskutuj a nie wstawiaj takie teksty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×