Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dla Ciebie Pani

PoMocy Kabaretki !

Polecane posty

Gość Dla Ciebie Pani

Mam problem... Chodzi o to że mam zamiar ubrać czarną bluzke, czarne spodenki żółty pasek i... legginsy- kabaretki... I Nie wiem czy tak mogę wyjść, czy nie będę wyglądała jak kosmitka ???? Proszę tylko o "normalne odpowiedzi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hennaa
po co Ci te kabaretki...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... ....
upssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isia-a-a
A w co ubierasz tę bluzkę itd? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________m __________
ale Muniek ma racje... nie pyta sie co to sa kabaretki tylko legginsy- kabaretki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kahataa :) urocze :P wiem co to sa kabaretki i mi sie podobaja :P (jak sa na jakiejs zgrabnej nozce ;) ) ale ja pytam co to sa "legginsy- kabaretki." wiem co to sa legginsy wiem co to sa kabaretki ale nie wiem jak wygladaja "legginsy- kabaretki" wiec sie zapytalem. Moze to jakas pomylka w szybkim pisaniu tematu byla nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
bez kabaretkowych legginsów haha to może będzie dobrze wyglądać ale jakoś nie wiem coś mi tu nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imoen
Drogi Muńku legginsy-kabaretki to takie legginsy zrobione z kabaretkowej siateczki, czyli obcisłe spodenko-rajstopy z czarnej siatki, coś takiego jakbyś miał kabaretkowe rajstopy (a nie pończochy) i uciął im stopy na wysokości np. połowy łydki, i oprawił koronką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×