Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sxsxx

Za ile zgodzilybyscie sie uprawiac seks z obcym mezczyzna ?

Polecane posty

Gość sxsxx

Tylko podajcie realne sumy bo nikt wam nie dalby 1000000000 $ , pewnie za powiedzmy 5 tys wiekszosc z was by sie zgodzila skoro prawie polowa studentek to prostytutki a daja za kilkaset zlotych , jaka suma by was usatysfakcjonowala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfknmfsjkdhfiudfhoxduihfodufxl
Za SEATA LEONA, nowego, czarnego _ nie żartuję. Nigdy nie bęzie mnie stać na niego, a tak mi sie podoba, że normalnie szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfknmfsjkdhfiudfhoxduihfodufxl
I tylko za niego, za żadne inne pieniądze, które by nie dorównywały cenie tego pieknego samochodu, nie poszłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Ja żądałbym dużo. Mam spore potrzeby finansowe obecnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tirarira
za tyle, zebym nie musiala juz nigdy pracowac:) Wtedy bylaby to kuszaca propozycja;) Jestem studentka i nie znam takich co dorabiaja w ten sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Za żadne pieniądze świata Nie ma takiej mozliwosci. Istnieje taka kwota i sądze, że nie byłaby ona wyższa niż 5 cyfr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Jestem studentka i nie znam takich co dorabiaja w ten sposob. Nie znasz studentek dających dupy? :D Moja droga, być moze koleżanka obok której siedzisz na zajęciach daje dupy w agenturze po zajęciach. Niedawno gdzieś napisali, że szacunkowo nawet co 10 studentka świadczyć usługi sexualne w zamian za pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety to jednak koorwy
chodzi tylko o wielkość zapłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----Materialistka20
10 tys/ noc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o dzizas
macie wybujala fantazje nikt by wam nie dal 10 tys ani tym bardziej auta hehe. jak jestes naprawde ladna i DOBRA w lozku to tak z 1000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> A to wiele zależy od wyglądu tego obcego faceta. Przyjmijmy, ze nie bedzie to zapijaczony i obejszczany menel, tylko normalny gość, podobny zupełnie do nikogo. I płaci gotówką :classic_cool: >> nie uprawiam seksu za kase Nie mówie, ze uprawiasz. Podaj tylko cenę, za jaką byś się przespała z całkowicie obcym kolesiem. Za noc spędzoną z nim. Możesz sobie wyobrazić, ze tym obcym będe ja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Ty? ok to 10 mln Euro A co ty, masz zamiar dać mi dwugodzinny orgazm? :D Bądźmy poważni :o 400 zł, to i tak sporo jak na kurrwe bez doświadczenia w tym zawodzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
Realnej sumy za moje ciało i duszę (bo to ja musiałabym z tym żyć) nie ma. A na sumę za którą bym się zgodziła, żadnego nie stać a nawet gdyby było stać - np takiego sułtana Brunei - to jemu by się nie opłacało, bo jeśli chce to ma na pęczki tańszych a młodszych i ładniejszych. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o dzizas
czyli jestes dziwka to tylko kwestia ceny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skoro normalny facet to niech się zastanowię... Powyżej 2 tysięcy za noc. Każdy się sprzeda, różni nas tylko cena .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Realnej sumy za moje ciało i duszę (bo to ja musiałabym z tym żyć) nie ma. Dopóki ktoś przed tobą nie położy pare Euro i nie powie: będzie to twoje, ale weź do budzi i połknij :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×