Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sxsxx

Za ile zgodzilybyscie sie uprawiac seks z obcym mezczyzna ?

Polecane posty

No dobra, 600 zł :o Miej litość, to i tak ponad połowa mojej wypłaty, a na fajki musi mi zostac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne tematy :) Na poważnie myśle ze kazdy czlowiek rozważyłby to przy odpowiedniej dla siebie kwocie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Ty nie rozumiesz prostego NIE?? Nie, nie rozumie. Więc gdzie mam przyjechać? Zróbmy inaczej. Umów się z mną na piwo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liuti6
mieszkanie i samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> nie umawiam sie z deklami internetowymi To się z nimi nie umawiaj. Ale ze mną możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> nie mamy wspolnych tematow Ależ znajdziemy je, z pewnością ;) Poznasz mnie, zakochasz się i będziemy żyli długo i szczęśliwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> nie mecz mnie Ale podobasz mi sie, lubie takie niedostepne sarenki :) Zróbmy tak, sex za kase przełożymy na drugą randke, ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camp 2 spotkania z Toba?? to juz ta 3 wojna swiatowa jest bardziej realna sunset ale miales chyba bardziej polska nazwe nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> camp 2 spotkania z Toba?? to juz ta 3 wojna swiatowa jest bardziej realna Zasady drugiego ustalimy na pierwszym :) Powiedz tylko skąd jestes, przynajmniej rejon polski, bo nie wiem czy opłaca sie tłuc moje tico :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×