Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolcia955

Podrażnienie, zapalenie pochwy itp.

Polecane posty

Gość karolcia955
Ahaa... Mam nadzieje ze niedlugo dostane bo juz za 7dni zaczyna sie nowy miesiac a tu nic... A czy moze byc tak ze skoro teraz (pewnie) nie dostane juz w tym miesiacu okresu tylko w nastepnym to moge miec we wrześniu dwa razy okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karolci
to dobrze że objawy ustępują:) te bolące piersi i brzuch to na pewno objaw zbliżającego się okresu:) Okres powienien być co 28 dni licząc od pierwszego dnia krwawienia. Wiec jeśli dostaniesz np 01.09 to jeśli będziesz miała ten cykl regularny to następny powinnaś dostać 29.09 wiec wypadnie ci 2 w miesącu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
Ahaa... Dziękuje za informacje... A co do tej maści to ona jest bardzo skuteczna a kosztuje jedyne 2,70zł!! Opuchlizna zeszła i wargi sromowe juz nie swedza a okolice łechatczki... juz po woli zaczerwienienie schodzi i swędzenie też... Ostatnio tez mi sie tak zrobilo ze jak sie podcieralam to lechatcza mnie tak bolala a teraz juz to wszystko mija... na ulotce pisze ze objawy zwiazane z miejscami intymnymy to tą maścią trzeba smarowac 1/2 tygodnie nawet jak przejdzie... Więc albo 29.sierpnia albo 5.września skończę kuracje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze pomoge 1719
słyszłąam ze na takie podraznienia jest dobre tamtum rossa to jest proszek przeciw bakteryjny ktory rozmuszczas w wodzie jest niedorgi ok 4 zł poczuszka tyle ze nie iwem jakie proporcje moze lekko szczypac ale to bedzie oznacxało ze działa ale szczerze tez bym polecała ginegokola sa tez masci zapalne w aptece tez niedrogie po kilka złoty tlyko niestety nie pamieta nazwy mozesz isc do apteki i powedizec ze chcesz jakies masci przeciwzapalne do pochwy ale wiem ze o to sie nie zapytasz bo ise wstydzisz mam nadzieje ze przejdize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryjka
karolcia ile masz lat? moze moglabys sama sie przejsc do lekarza? Rozumiem ze nie potrafisz rozmawiac z mama o tych sprawach, bo mi tez by to przez gardlo nie przeszlo:/ Na pocieszenie, rok temu mialam podobne objawy, przeszlo mi po tej masci clotrimazolum, od tego czasu uzywam zawsze plynow do higieny intymnej i jest wszystko w najlepszym porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
mam 13 lat... Ja też z jakies 3 dni temu kupilam sobie masc clotrinazolum i juz mi przechodzi... najdziwniejsze jest to ze wydzieline mam i mialam normalną... A jakiego żelu używasz? Bo ja jak zaczelam uzywac zelu to uzywalam z ziaji dla mlodych dziewczat teraz kupilam sobie (drugi) taki zielony z biedronki narazie go nie uzywam bo mam te objawy... ale nie sadze aby to bylo od niego bo te objawy mialam po tym jak skonczylam brac antybiotyk... Mam nadzieje ze mi przejdzie... Kupię sobie albo poprosze mame aby mi kupila laktacyd femina emulsje z pompką lub bez (w zaleznosci od ceny) ... I mam nadzieje ze juz tak mi sie nie bedzie dzialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan22
Ja kiedys kupiłam ten żel biedronkowy do higieny intymnej,miałam po nim straszne zapalenie.Nie obyło sie bez wizyty u lekarza i tabletek dopochwowych+maści clotrimazolum.Sama maść nie pomoże.Teraz używam płynu do hig.int. z serii AA i jest wszystko ok.pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AA i ZIaja
Najlepsze są płyny z serii AA i Ziaja. Komfortowa higiena, naprawdę. Odkąd używam płynu do higieny intymnje nie mam zadnych problemów z grzybkami. Poza tym oprócz clotrimazolum używałam ostatnio gynazolu. też jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
A więc tak: te wszystkie swędzenia bóle itp. mi juz dawno przeszly i mam nadzieje ze nie powrocą... Jak juz wczesniej pisalam kupilam sobie zel do higieny intymnej z biedronki... Ale po tej infekcji jakos BOJE sie go urzyc... I teraz nie wiem co zrobic... czy kupic sobie nowy czy moze uzywac ten? A jakie polecacie TANIE zele do higieny intymnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biala z eukaliptusem
Nie noo, bez przesady, zapalenia pochwy nie dostaniesz od pigulek anty ale biorac je stajesz sie bardziej podatna na nie. Tu masz artykul krotki na ten temat http://www.zdrowieintymne.pl/cms/cms_upload/file/dta.pdf Powinnas po prostu nauczyc sie zwracac bardziej uwage na kierunek podcierania, miec osobny recznik do higieny, lykac lacibios femina, uzywac plynu z kwasem mlekowym etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od paru dni mam swędzenie pochwy, nie swędzi mnie bez ustanku, najczęściej jak tylko dotknę.Dodam że pare dni temu intensywnie się podrapałam w miejscu intymnym podczas kąpieli, może to jakieś zwykłe podrażnienie, i powinnam dać temu spokoj? byłam umowiona z ginekologiem za trzy dni ale dziś zadzownili że poszedł na urlop i mam dopiero za 1,5 tygodnia. co mam zrobić? moge czymś złagodziś takie objawy? dodam jescze że nie ma żadnej niepokojącej wydzieliny ani zapachu.. pożcie (mam 17 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataaaali
ja mam to samo, piecze mnie i swedzi. Skora jest strasznie wysuszona az pekla w niektorych miejscach. Jak dotad smarowalam mascia witaminowa ale dzis pojade do apteki i kupie clotrimazolum i gynazol posmaruje pare dni i jak tylko troche mi ustapi to swedzenie i pieczenie pojde do ginekologa bo mimo wszytsko boje sie tych zakazen. Troche boje sie isc, bo to moja pierwsza wizyta, ale na wejsciu chyba powiem pani ginekolog o tych objawach, zeby wiedziala. Moze powiecie mi kiedy powinnam isc do lekarze? zaraz po miesiaczce? Czy jakos przed.. Sama nie wiem. Co powinnam wziac, jak sie ubrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądna 222
po pierwsze gynazolu nie kupisz bez recepty, więc wspomóc się możesz jedynie maścią clotrimazolum i oczywiście lacibiosem femina, saszetkami tantum rosa czy ziołami typu vagosan. do ginekologa jak najszybciej idź, nie ma znaczenia, kiedy byle by nie w czasie krwawienia. ubrać się możesz jak chcesz, warto założyć spódniczkę, to wtedy z gołym tyłkiem się nie biega. i poinformuj, że jesteś pierwszy raz :) powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
Mi przeszło po masci clotrimazolum jest świetna i tania. Niedawno znów powróciły te objawy ale zazywalam gynalgin (dopochwowe na recepte) i dodatkowo smarowałam clotrimazolum i w kilka dni mi przeszło ale po tym wszystkie ciuchy, posciel wyprałam (w czym spałam i chodziłam pod czas tego) i wyprasowałam i narazie mam spokój... Ja niedawno najprawdopodobniej dostałam od zbyt czestego mycia sie... A jak was swedzi do nie drapcie bo wtedy to juz jest tragedia. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuuuulka
natalli, powiedz po prostu lekarzowi, ze cie piecze i swedzi i tyle i ze jestes pierwszy raz u niego :) a do czasu wizyty ratuj sie clotrimazolem po prostu - lagodzi objawy na zewnatrz " a ja mam pytanie czy grzybice tudziez zapalenie mozna leczyc na wlasna reke?czy moga byc jakies komplikacje z tego?" no, leczyc to mozna...tylko moze sie nie wyleczyc... bo grzybice nistety lubia nawracac tak wiec jesli bedzie znowu piec i swedziec to nalezy jednak pojsc do lekarza po leki na recepte :) aaa....zeby nie nawracalo, jesli ma sie do tego sklonnosci... warto stosowac dobry plyn do mycia z kwasem mlekowym, nie kapac sie za czesto w wannie, unikac basenow, starac sie nie stosowac tamponow poza wyjatkowymi okazjami no i warto tez czasem stosowac jakies preparaty wspomagajace flore bakteryjna pochwy lactovaginal, floragyn dopochwowo np. raz w tygodniu albo doustnie chociaz lacibios famina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuuuulka
no i koniecznie stosowac takie preparaty jak lactovaginal/gynoflor gdy bierze sie np. doustne antybiotyki bo te wybijaja dobre bakterie wszedzie w naszym organizmie...i wtedy latwiej cos zlapac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkia
Hej, pomocy!!!! Dostałam jakiegoś zapalenia, strasznie swędzi, piecze a na dodatek mam okres od wczoraj. Co można kupić w aptece? Mój lekarz może mnie przyjąć za tydzień dopiero, a dziś to tylko prywatnie. Niestety chwilowo nie mam 80 zł na wizytę. Poradzcie co sobie kupić, jeszcze dodatkowo ten okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJAa
Ja trochę inna płeć xD Ja tak miałem z żołędziem, to było przetarcie. Smaruj czymś co nawilża i za 2 dni będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczne sie leczyc na razie na wlasna reke, bo na wizyte sie nie doczekam.jakas infekcje mi sie wdala i straszliwie mnie swedzi i piecze i do tego ten zapach, koszmar jakis. ze to wlasnie mnie dopadło. :( Słuchajcie czy ten Multi-Gyn ActiGel mi pomoze bo planuje go kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceos
dziewczyno czym sie martwisz. dawaj mi tą swoją pochwę to ci ją wyliże . i bedzie oki. musisz miec seksowna cipke . taka 13 latkA mniam mniam mniam mniam.. musze cie znalezc i w******c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocnik arsenalu
Co za debil co ty gadasz ona ma dopiero 13 lat. boze co za debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×