Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TheLastDayOfSummer

Powazny problem - SIOSTRA FACETA

Polecane posty

Gość TheLastDayOfSummer

sprawa jest poważna. Jestem zazdrosna o siostrę swojego faceta. Jest to atrakcyjna brunetka. On ma z nią genialne wręcz stosunki. Ciągle gadają, spotkają się ze wspólnymi znajomymi (ja jestem od nich obojga młodsza). I wiadomo że nie chodzi o jakieś seksualne sprawy, ale jestem zazdrosna pod względem uczuć. Ktoś tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---zniesmaczona
taaaa...to rzeczywiscie bardzo powazna sprawa, wymaga terapii, psychologa i dlugotrwalego leczenia twojego chorego umyslu. Ale moze jeszcze nie jest za pozno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko, masakra. miałam taki z była dziewczyną mojego brata - ciągle była o mnie zazdrosna. jak mieszkaliśmy we trójkę, to strzelała fochy np. za to, że on za długo siedział u mnie w pokoju i rozmawiał ze mną :-/ porysowana nieźle była. na szczęście się rozstali i mój brat ma świetną żonę. autorko, nie zatruwaj życia swojemu facetowi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fqerfqrf
Jeżeli facet woli mieć bliższy kontakt - w sensie spędzania czasu, rozmów, zwierzeń itd itp - z siostrą niż z dziewczyną, to coś tu nie tak. Wpółczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheLastDayOfSummer
No tylko czemu on rozstrzasa nasze problemy z nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam.tam.
widac musi sie komus wygadac. wolisz zeby mowil siostrze czy lepiej mamusi?... siostra to was jeszcze zrozumie, mamusia juz by mu kladla na uszy ze ma Cie zostawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba dobrze, że ma dobre kontakty z siostrą:/ nie rozumiem tej zazdrości. o koleżanki, znajome, dziewczyny z ulicy- jasne. ale o SIOSTRĘ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×