Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość neiwiem jak sie zachowac

zmarl brat ojca a ja mam w sobote wesele isc czy nie?

Polecane posty

podobno na dzien slubu bvliskich zrzuca sie zalobe. znam przypadek ze mlodej zmarla matka jakies 2 tyg przed slubme (chorowala dlugo) oczywiscie wesele sie odbylo tylko mlodzi nie tanczyli. coz, ja mam wesele kuzyna, kilka miesiecy temu zmarl moj ojciec i idziemy rodzina na slub i wesele. mysle, ze tata wolaby zeby isc niz nie isc (tym bardziej ze to jego bratanek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś tutaj ...
pisze .... [zaloba to zaloba, trzeba to uszanowac. Nie powinnas isc na to wesele] To kompletna bzdura, przeciez to był twój wujek i ciebie nie obowiązuje żadna żałoba Oczywiście twojego ojca i owszem, ale to nie znaczy żebyś ty z tego powodu się umartwiała Idź na wesele i baw się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem te uwagi o wyrzutach sumienia to juz przesada. Dziewczyna wyraznie napisala, ze nie byla z wujkiem jakos specjalnie zwiazana. To nie byla smierc jej matki, czy ojca, ale wujka. Gdyby zmarla moja mama to pewnie cale noce bym plakala, a przez to nie bylabym w stanie, ani nie mialabym ochoty isc na wesele. Ale w przypadku smierci wujka, z ktorym nawet nie bylam blisko, nie mialabym oporow. Takie rzeczy w zyciu sie zdarzaja. Nie musisz na weselu szalec, upijac sie i lezec pod stolem. Pozostanie w domu i tak nic nie zmieni. A udawanie na sile wielkiej zaloby po osobie, za ktora przeciez w rzeczywistosci nie placzesz po nocach tez nie jest fair. Ja bym na Twoim miejscu poszla na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×