Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

migotka123

obowiązek zatrudnienia po stażu

Polecane posty

1 wrześnioa rozpoczynam staż w biurze podróży. Staż ma trwać 6 miesięcy. W umowie między urzędem pracy a moim pracodawcą jest pewna klauzura : \"Pracodawca zobowiązuje się do zatrudnienia na okre 6 miesięcy po dobytym stażu skierowanego bezrobotnego i dostarczenia do urzędu kserokopii jego umowy w terminie 3 dni od daty podpisania \". Czyli za 6 miesięcy po stażu biuro podróży musi mnie zatrudnić na okres co najmniej 6 miesięcy??? co jeżeli odmówi.... bardzo prosze o dopowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Nie ma chyba zadnego obowiazku - ale moge sie mylic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedno pytanko. w umowie mam czas pracy od 9 do 18 w tym 1godzina na lunch (dokładnie tak napisane). czy w tym czasie moge wyjść poza biuro podróży np na miasto , żeby coś zjeść?? tam nie ma stołówki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona po stazu
twoim pracodawca jest urzad pracy a nie biuro podrozy gdzie odbywasz staz i w razie np l4 podajesz wszystkie dane urzedu pracy... a biuro podrozy wcale nie ma obowiazku zatrudnic cie po odbytym przygotowaniu tak samo jak w ciagu tego stazu moze z ciebie zrezygnowac jesli nie bedziesz im odpowiadac jakos pracownik co do przerwy...mozesz w ciagu tej godziny robic co chcesz i gdzie chcesz ale najlepiej jak dogadasz sie z kierownikiem biura zeby pozniej nie bylo niedomowien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AcknJlkvmw31ApqkFssOOLCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×