Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jak dla mnie bomba

Pytanie do wszystkich facetów.

Polecane posty

prosze o odpowiedzi facetów - Tak meskim okiem. Jestescie z dziewczyna - twierdzicie ze wam zalezy na niej nie klamiecie jej ani nie oszukujecie. Ona was sprawdza np smsy albo gg twierdzac ze miala podejrzenia i rzeczywiscie znajduje jakies niewinne smsy do innych lasek i jakies rozmowy na gg z innymi laskami - co mozna podciagnac pod jakies krecenie na boku ale niekoniecznie. Co robicie wkurzacie sie na nia ze was sprawdzila, zucacie ja czy tlumaczycie ze sobie cos ubzdurala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyrkot
wkurwiamy sie, tłumaczymy i patrzymy czy równo puchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak szpieguje znaczy nie ufa... jak nie ufa to po co traci czas z takim człowiekiem? Poza tym nikt nie chce być ze szpiegiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak za sam fakt sprawdzenia :) poza tym nie zawsze to co Tobie wydaje się być kręceniem na boku w rzeczywistości nim jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyrkot
jak szpieguje i czyta moje logi z gg bądź smsy to prawnie popełnia czyn karalny, czytanie cudzej korespondecji. moze ja tam pisze rady dla przyjaciela którego dziewczyna zdradza i nie chcemy zeby ktokolwiek o tym wiedział albo cos takiego. nie ma usprawiedliwienia dla czytania cudzych wiadomosci, chyba ze czyta rodzic logi nielata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki a teraz inny scenariusz jak reagujecie. Twierdzicie ze wam zalezy, ale pojawiaja sie jakies niepokojace sygnaly dla niej. Niepokojacy sygnal to np jak pyta sie kim jest dla Ciebie jakas tam laska ty odpowiadasz ze nikim specjalnym a dzwonisz do tej niespecjalnej i piszesz na gg. I wasza dziewczyna to odkrywa to co wtedy. Wkurzacie sie? rzucacie ja czy tlumaczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyrkot
no ale jezeli mam 70 osób na liscie w gg i do 50 od czasu do czasu pisze badz nawet zadzwonię, to znaczy ze zdradzam swoja dziewczyne z 50 facetami i dziewczynami, boże, jakim ja zdrajca jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co robicie wkurzacie sie na nia ze was sprawdzila, zucacie ja czy tlumaczycie ze sobie cos ubzdurala?" opcja z: tlumaczycie ze sobie cos ubzdurala :) takze tutaj uwaga :) nie rzucamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyrkot
ja tez raczej kobietami nie rzucam, bo raz ze nie mam tyle siły, zawsze wracaja za szybko, dwa potem sa coraz bardziej zuzyte :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie mam na mysli konkretny przypadek jednej dziewczyny ktora dzwoni do Ciebie a ty do niej piszesz na gg a swojej dziewczynie mówisz ze ona to nic specjalnego ze to tam jakas laska, a Twoja dziewczyna ma inne przypuszczenia i sprawdza Cie powiedzmy tylko archiwum z ta laska i tylko smsy i okazuje sie ze to co piszesz z ta niespecjalnna mozna podciaganac pod krecenie na boku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyrkot
dobra, co zrobił twoj chłopak, tłumaczył, wkurzył sie czy rzucił cie ? czy jeszcze nie powiedziałaś mu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punkt 1 primo - jak sie z kims spotykam, to nie pisze dwuznacznych rzeczy, ktore mozna podciagnac pod "krecenie" do innych dziewczyn punkt 2 primo - hipotetyczna sytuacja, ze sa te rozmowy, ktore przy zlej woil mozna pod to podciagnac - tlumacze ze tak nie jest :) taka odp moze byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzucilam go !!!!!! Twierdzil ze mu zalezy i ze tamta jest psychopatka bo caly czas do niego dzwoni i pisze a on nie wie dlaczego bo widzieli sie tylko raz i to ROK temu no i niedawalo mi to spokoju i sprawdzilam. Gada z nia co jakis czas na gg co pare dni o sexie z nia ona pisze ze szkoda ze im nie wyszlo on ze tez ze zaluje. Ona mu pisze o problemach finansowych on ze wysle jej kase. Przyznalam sie do przeczytania i powiedzial ze sobie cos ubzduralam bo ona nic dla niego nie znaczy a pisze z nia z grzecznosci. I co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly ksiaze
hmmm w praktyce dziewczyna nie znalazła by zadnych smsów czy rozmów. W teorii wkurzac sie bym nie wkurzał ale powiedział co myśle o grzebaniu w cudzych rzeczach, potem ze cos sobie ubzdurała a na koncu zapewnił ze jest jedyna, ale niestety musi mi wierzyć na słowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyrkot
no to jak tak pisze, to rozumiem, moze i dobrze ze go rzucilaś. pewnie jakas stara milosc co nie rdzewieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gada z nia co jakis czas na gg co pare dni o sexie z nia ona pisze ze szkoda ze im nie wyszlo on ze tez ze zaluje. Ona mu pisze o problemach finansowych on ze wysle jej kase." "znajduje jakies NIEWINNE smsy do innych lasek i jakies rozmowy na gg z innymi laskami " :o to co piszesz to nie sa niewinne rozmowy niewinne rozmowy to: czesc, jaka u ciebie pogada co tam w pracy dziala Ci net itp itd dobrze ze go rzucilas. W tej sytuacji poradzilbym to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy dur
zdradzamy dalej, jak raz niczego nie znalazła to i za drugim razem nie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki napisze w podpunktach. 1 Powiedzial mi ze po pierwszym spotkaniuz ta laska niespecjalna to jednak nie to- po tym sie poznalismy. 2 Z kazdym smsem od niej leci do mnie i mi go pokazuje ze ona jest nienormalna i ze go neka i on nie wie czemu. 3 Powiedzial mi ze dostal od niej smsa i zadzwonil tak na chwilke z grzecznosci. 4 Sprawdzilam, jego archiuwum na gg i to on inicjuje kontakt z nia on pyta cvzy moze zadzwonic i zapytac co i jak bo mu sie nie chce pisac. 5Ona jemu na ttym gg napisal o problemach finansowych on ze wysle jej kase. 6Widzieli sie raz w zyciu - odleglosc 7Wyslala mu (chyba ona )anonimowego smsa z netu ze zaluje ze im nie wyszlo a on pierwsze co zrobil napisal do niej na gg czy to nioe od niej sms bo jak by byl od niej to on by sie ucieszyl 8To on zrezygnowal ze znajomosci z nia po pierwszym spotkaniu (wyczytalam to z archiwum i tak mi powiedzial0- 9 Twierdzi ze ona jest dla niego nikim a na mnie mu zalezy. 10 Odkryl grzebanie po kompie przyznalam sie on sie wkurzyl i powiedzial ze sobie cos ubzduralam i ze tak nie jest 11 Zerwalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i jeszcze dodam ze on ma takie rzuty z nia na tym archiwum- rozmowa teraz, przed tym w maju a od grudnia do kwietnia non stop.A ja spotykam sie z nim od sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×