Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Muniek

Gdzie Wy jestescie ............

Polecane posty

czesc Muniek jestem 🖐️ jako ze dzisiaj nie ma pewnych osob na tym forum co rozumieja moj tok myslenia ;) to moze Wy mi pomozecie ;) jak sie nazywaja te kolory - link http://www.wrzuta.pl/obraz/8zPQpWq9OM/tester srodkowy to czarny, to wiem :P i czy one mniej wiecej jakos pasuja do czerni nie chodzi o ubranie, makijaz ani nic z tych rzeczy po prostu o zestawienie tych kolorow / barw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na moje oko ten u góry to błękit a nizej turkus. a czy pasują do siebie? hmmm... sama nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) 🌻 ale nie chodzi czy pasuje blekit do turkusu tylko czy jeden, albo drugi do czerni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie bardziej
turkusowy pasuje do czerni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem, zrozumiałam ;]. własnie mi o to chodzilo ze nie wiem czy pasuja do czarnego. ale mysle ze sie nie gryzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, wlasnie mi o to chodzilo czy sie za bardzo nie "gryza" bo u mnie z kolorystyka ciezko :D bardzo dziekuje za odpowiedzi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paski paseczki...
Muniek-ale do czego konkretnie Ci te kolory???:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ulubione kolory, czarny i turkus :D nie licząc różu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfifiggi
niech zgadnę -to maja byc kolory scian?? jesli tak - te odcienie niebieskiego fajne i jedem i drugi... ale jesli to mają być ściany to czarny odradzam chyba że minimalnie - jakies małe akcenty czy odcięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi scianami to pudlo :D jeszcze nie jest ze mna tak zle zeby pokoj sobie na czarno malowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfifiggi
to zdradź Nam do czego Ci ta kolorystyka?? chcesz jakieś kobeicie zrobic miłą niespodziankę?? ciekaowść mnei zżera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak skoncze to na pewno sie pochwale na forum :) cierpliwosci ... :classic_cool: poki co Alaolo nie ma ... :( ale dobrze ze paski paseczki sa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paski paseczki...
chociaz ktos mnie docenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Muniek :) wczorajsza impreza była tak okropna, ze musiałam odespać, a potem jechałam po rózne duperelki do wykonczenia mieszkania..przepraszam :* co do kolorów, pierwszy to jasna laguna, no czyli błękit ;) drugi to niebieskawy turkus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paski paseczki...
a ja tam lubie AleOlo:-P.A z co po niektorych to chyba kompleksy wychodza, jak sie nie ma nic do powiedzenia to sie pisze własnie takie bzdety:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paski paseczki...
Hej:-D Drobiazg;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, nie ma co robic na tym forum :P Narazie odpisuje na maile z pytaniami, ale co potem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wychodze
z załozenia, ze z gówna sie nie rusza, bo jeszcze bardziej smierdzi, wiec przestancie karmic trolla, a kto ma ochote skorzystac z pomocy Ali niech to robi, a innym hooj do tego:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×