Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TellMeWhy

pomożecie??????

Polecane posty

hej!mam problem moze nie az taki duzy ale jednak:)Mam duzo bluzek letnich w różnych kolorach i chciałabym je nosic takze jak sie zrobi chłodniej.I tu jest pytanie co mam kupic zeby nosic je pod spód?Chce zeby troszke było je widac .Macie jakies pomysły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o jakąs bluzke raczej tylko nie wiem jakiego fasonu ona ma byc no i jakiego koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze bolerko z długim rękawem? albo faktycznie jakis sweterek.. Jezeli zalozysz zakiet tez mozesz je nosic a jak bedzie goraco zakiet zdjac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kardigan rozpinany :) albo inaczej... żeby je wyeksponować możesz pod spód jakąś bluzeczkę z długim rękawem...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasza-klasowiczkaaaaaa
nooo kup sobie podkosztulke z dlugim rekawem, na to ta koszulke i bedzie hipisem superrrrrrrrrrr osobista stylistka to jest to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynko, bawisz mnie, naprawdę. Pogadam z Tobą, kiedy sama komuś coś sensownie doradzisz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfwanlfg
czasami mozna gdzies dostac takie jakby polprzejzyste bluzki- nietoperze. nie wiem czy bedzie wiadomo o co mi chodzi, ale mysle o takich blizkach w ktorych jest jakby za duzo materialu. spadaja z ramion, maja mocno wyciete dekoldy nna plecach i z przodu- stworzone p to by nosic pod spodem jakis fajny topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W okresie przejściowym wystarczy,że założysz na nie kurtkę,nie wiem w jakim stylu sa te bluzeczki,ale ostatnio natknęłam się na piękne połączenie sukienki typu "halka" ze skórzaną kurtką i wysokimi butami,mimo tego,że brzmi "zdzirowato" efekt był świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka jo je
ja bym kupila sweterek na guziki z dekoltem w serek, najpraktyczniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×