Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sxd

co zrobić? jak ubrac to w słowa?

Polecane posty

Gość sxd

Co powiedziec facetowi z którym byłam rok, i który odsuwa się ode mnie, milczy z tego powodu, ze wie ze nie jestem z nim szczesliwa, przezywa pasmo porazek, nie ma czym zaimponowac ani co zaproponowac. jak odwiesc go od tej decyzji, uswiadomic ze go kocham, ze to kiedy co i jak nie ma dla mnie znaczenia? jak rozmawaic z taką osobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxd
ja nie chce aby to bylo zebranie o milosc, ale wiem jak cierpi, dla mojego wlasnego dobra postanowil sie odsunac ode mnie, nie chce prosic go o milosc, a jesli mowie kocham Cię, i słyszę cisze, pytam a Ty? on na to: pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly ksiaze
ja mysle ze musisz zrobic mu loda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudna sprawa. Ale najlepiej mu powiedz szczerze to co cie meczy. Potraktuj jak przyjaciela bo o to chyba chodzi w zwiazku. Powiedz że go kochasz i jego niepowodzenia cie nie obchodza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxd
za 7 minut do niego dzwonie, pomozcie mi, bo sie pogubiłam, widac ze facetowi jest ciezko, ma dola, milczy uz od tygodnia, nie wiem czy to ma oznaczac koniec naszego zwiazku czy jak? jak mam z nim porozmawiac, jak odwiesc go od takiego myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxd
myśli ze nie jest w stanie mi nic zapewnic, ze przez niego cierpie, jest mi zle, chce go odwiesc od tego, jak powinnam porozmawiac z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly ksiaze
"milczy z tego powodu, ze wie ze nie jestem z nim szczesliwa" to nie jesteś z nim szczesliwa czy on uwaza ze nie jestes z nim szczesliwa. Bo jak to pierwsze to jestes jakas masochistka jak to drugie to go uswiadom ze potrzebujesz go w swoim zyciu bez wzgledu na to czy teraz jest dołek czy pagórek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxd
jemu wydaje sie ze nie jestem szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxd
mały książe, to delikatny facet, bardzo wrazliwy, jak mam sprawe rozegrac, jak wybadac czy to koniec z jego strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly ksiaze
jak wybadac? używajac jezyka :) moze wcale kolo nie chce od ciebie odchodzic ale potrzebuje czasu zeby zebrać sie do kupy. Powiedz to co tu, ze zauwazyłas ze sie odsuwa i boisz sie ze mozesz go stracic, ze cokolwiek sie dzieje ty nadal go kochasz i chcesz mu pomoc (byle nie na siłe). Przytul jak mozesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxd
niestety nie moge, jest 1800 km ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxd
wiesz, nie chce zebrac o milosc, nie chce byc natretna, ale jestes facetetm, pomoz mi cos sklecic, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxd
czy zapytac, czy to jest koniec z jego strony? chyba nie, bo jak facet ma dosc to powie tak, bylebym sie odczepiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxd
czuje ze to sie powoli sypie, jak mam to ratowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtarzasz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxd
bo chcę, aby ktos mi podpowiedzial, co powinnam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly ksiaze
ratowanie tego 'czegos' na odległosc jest troche trudne...i nie nie pytaj czy to koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxd
jestes facetem, powiedz mi jak ja jako kobieta mogłabym rozegrac tak delikatna sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly ksiaze
nie mam pojecia :) skoro jest taki zdołowany to staraj sie dobierać tak słowa zeby nie pogłebiać jego depresji - nie pytaj o rzeczy o ktorych wiesz ze ma z nimi problemy bo to raczej tylko jeszcze bardziej go zniecheci no - w koncu nie ma czym sie chwalic. Sproboj przywołać jakies pozytywne wspomnienia z waszej przeszłosci, pokaz ze jest wazna osoba w twoim zyciu, ze nawet teraz kiedy ma doła i wszystko sie pieprzy to nadal jest pozytywnym motorem twoich działan. Cos w ten desen mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam problem...
a może cię np. zdradził i wie, że zrobi to jeszcze nie raz i nie chce cię ranić? znałam taką laskę co tak właśnie zrobiła... a koleś widocznie jest za słaby na to, żeby powiedzieć, że np. się wypalił w tym związku i nie męczyć siebie ani ciebie, może właśnie w ten pokręcony sposób jest wobec ciebie uczciwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxd
Podczas wczorajszej rozmowy, zapewnił mnie, ze nic się nie zmieniło w stosunku do mnie, ze nadal mnie kocha.ale ze nie chce zebym cierpiala, przestal wierzyc w nasz zwiazek, nie z mojego powodu, z tego powodu ze planowalismy wspaniale 2 miesiace, ze nie wyszlo nam, sypnęło się. nie wyszło u niego z nauką, chłopak sie zdołował, widzi ze nie ma mi co dac, mnie chce zebym cierpiala. to wielka milosc, on jest w stanie dla mnie posiwecic nasz zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaasne
pierdolenie o szopenie, koles nie chce juz byc z Toba i robi z siebie ofiare losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxd
to dlaczego gdy zaproponowałam, że zawiesimy to na miesiąc, dwa, on zaprzeczył.powiedział że nic nie chce zawieszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxd
wiem, ze musze to ratowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxd
jak podniesc go na duchu, wszystko co moglam zrobic zrobilam. teraz czekam na jego ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×