Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja juz sama nie wiem

czy to normalne,zeby mezczyzna okolo 30 chcial uprawiac codziennie po kilka razy

Polecane posty

Gość njf
Tamari apostol jestes oblechem Czemu oblechem? :P. Dozwolone wszystko co sprawia przyjemność i na co godzą się oboje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tamari => bo budowa świata jest oparta na dipolach. Od wody, do ukladów politycznych :P. Wolę być oblechem, niż quasi-impotentem z chimerycznie działajacą hydrauliką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie o to mi chodzilo pomaranczo tylko o jego potraktowanie kobiety przedmiotowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tamari => cóż, oznacza to, że mózg w czaszce chociaż przebywa, nawet jeśli nie działa. Zawartość zaś twojej jest zaprzeczeniem obiegowej opinii, ze "natura nie znosi próżni". Uważaj przy czyszczeniu uszu, jeszcze rodzinke wydusisz, jak szczenaki w hyclowni. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
pierd... w topiku o pierd... co za roznica - jakby chcial raz na miesiac to kobita zakladala by topik 'czy ja juz mu sie nei podobam'..... kilk razy na dzien jest ok... jesli masz mniejszy temperament trzeba bylo mowic wczesniej.... dogadaj sie z facetem ze od dzis zamiast 3 razy dziennie bedzie tylko 1 raz al za to on bedzie cie kochal 3 razy mniej... uczciwe ? ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apostol kochanie ale nie musisz sie tak wysilac i wymyslac swoich pseudointeligenckich tekstow mi to nie imponuje chociaz wiem ze u Ciebie powoduje to erekcje ulzyj sobie chlopczyku 👄, przyda Ci sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto ciesz się że w ciąż jesteś dla niego atrakcyjna i że go podniecasz. Większość kobiet narzeka że po takim upływie czasu już są obojętne dla swoich facetów, że do sypialni wkradła się nuda, że codzienność zabiła namiętność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×