Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alusia1

czy coś jest ze mną nie tak?

Polecane posty

Dwa miesiące temu i w zeszłym miesiącu kochaliśmy się z mężem w czasie moich dni płodnych i w dniu mojej owulacji niestety nie udało się mi zajść w ciążę a przecież czas owulacji to najbardziej pewny czas na zajście w ciążę czy coś jest ze mną nie tak czy któraś z was też tak miała? bo już się boje że nigdy nie będę mogła mieć dzieci mam 28 lat czyli wiek produkcyjny co może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyluzuj ja przez pół roku kochalismy sie w dniach płodnych i nic a kiedy sobie dałam spokój przestałam mmysleć o dzoecku t sie pojawiło:) czesto blokada jest w umysle po prostu zreszta dwa miesiace to jeszcze nie tragedia ja przez rok nie zajdziesz w ciaze idź do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmnmn
niechce cię straszyć ale to może być wstęp do twoich problemów, zazwyczaj kobiety bardzo płodne i ich męzowie bardzo płodni juz po pierwszym cyklu starań maja dziecko, dlatego radzę ci jeśc kwasik, witaminki w owocach, więcej relaksu i spokoju, unikanie szkodliwych czynników to też obowiązuje twego męża.musisz się satanowic czemu dzidzia niechce tak od razu do was przyjść tylko juz troszke czasu minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×