Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna sukienka

Faceci, którzy chodzą na imprezy bez swoich dziewczyn - dlaczego??

Polecane posty

Gość Psedłonim
A co to? Na imprezach brakuje wolnych i chętnych lasek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli on ma ochote a ona nie i ona nie ma nic przeciwko i mu ufa to w czym problem? wkurzaja mnie pary ktore nie umieja sie bez siebie nigdzie ruszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko jak to jest, wylaszczyłas się maksymalnie, gratuluję, a on dalej sam na impry chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sd
bo na imprezach mozna cos zaruchac, a dziewczyny sie na to krzywo patrza i uwazaja to za zdrade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem. Ja też bym nei chciała wszędzie chodzić ze swoim facetem. Ale znam pary, w których on prawie zawsze imprezuje bez niej... A co do moich koleżanek to niektóre nie pójdą nigdzie dopóki on nei wyrazi zgody, albo się z tym ukrywają, że gdzieś były :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to? już nigdzie nie można wyjśc bez swojej połowki? nawet na imprezę ze znajomymi, w dodatku gdy ta druga strona nie ma nic przeciwko? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfs
no wlasnie oto chodzi ze np. polowka ma cos przeciwko i co wtedy z tym fantem?? moj facet nie ma znajomych ja mam ich mnostwo mam swoja paczke i przepadam za nimi niestety on jest zazdrosny gdy z nimi wychodze sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfz
a czemu wychodzisz sama? Nie mozesz go wciagnac do swojej grupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzą sami, żeby inne laski wyrywać. No sorry, ale kilku facetów tańczących w kółeczku na parkiecie to nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×