Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oblakana

facet, ktory flirtuje z innymi kobietami

Polecane posty

Gość oblakana

Co zrobic z narzeczonym, ktory flirtuje z kobietami nawet w mojej obecnosci? Jego wymowka jest taka, ze on stara sie byc mily dla wszystkich. Fakt, flirtuje tez z mezczynami, bardzo swobodnie podchodzi do tematu plci ;) rozmawialam z nim o tym i powiedzial, ze nie zdawal sobie sprawy, ze to tak wyglada. Jakos nie wierze...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingdomOfLove
wiec skoro powiedzial, ze nawet nie zdawal sobie sprawy ze to tak wyglada ale teraz juz wie pilnuj go i zobacz czy rzeczywiscie nie zdawal sobie sprawy czy tylko tak mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byc moze masz obsesje... ja tez rozmawiam czesto z kobietami zupelnie neutralnie, a one uwazaja, ze są podrywane... na szczescie moja kobieta nie ma takich fobii jak Ty.. Ps o flirty z facetami tez jestes zazdrosna? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssyyykkkkkkkkkkk
a komiczne jak zwykle casanova:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oblakana
moze i mam obsesje, ale nie lubie gdy facet zapina stanik innej kobiecie, gdy siedze obok niego i nie widzi w tym nic zlego!!! albo gdy poznaje jakas dziewczyne, znajoma znajomego i gada z nia przez godzine, do mnie mowiac jedno zdanie. po lekkiej awanturze mowi, ze swietnie sie dogadywali i dlatego pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oblakana
mamy wielu przyjaciol gejow i dlatego flirtuje z facetami ale to u niego normalne. ja tez z nimi flirtuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssyyykkkkkkkkkkk
wlasnie jak to zapina stanik?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oblakana
dluzsza historia ale podejrzane, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingdomOfLove
no teraz to ja juz ciebie nie rozumiem :/ sama flirtujesz a do niego masz pretensje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssyyykkkkkkkkkkk
no zalezy w jakiej sytuacji w sumie i jakiej kobiecie:P przybliz sprawe to Ci powiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oblakana
tak, flirtuje z gejami. chyba powinien byc zazdrosny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oblakana
w sytuacji takiej, ze bylismy z klubie i jeden z panow innej orientacji okazal sie mistrzem w rozpinaniu stanikow jednym szybkim ruchem no i taka jedna "nie mogla sobie sama zapiac biedaczka" i poprosila mojego faceta. no bez przesady. pierwszy raz zalozyla stanik? skonczylo sie awantura :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana wnuczka smirnoffa
jesli robisz afere o zapinanie stanika to co masz w zanadrzu gdyby rozpinal???? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana wnuczka smirnoffa
moj facet podrywa starcow na 'nowa laske' kiedys o to zdzieralam gardlo. dzis sie tylko smutno usmiecham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oblakana
dzieki za te bezcenne rady ;) jestescie kochani. postanowilam odpuscic. do nastepnego razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×