Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maugie

moj facet chcialby wiecej czulosci

Polecane posty

Gość Maugie

Moze to glupie ale nie wiem o co mu chodzi. Ostatnio mowil ze ja z nim jestem tylko dla seksu, a on by chcial zebym byla bardziej czula. Co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, nam kobietom wydaje sie ze to tylko my potrzebujemy komplementow, a niestety tak nie jest, sa mężczyzni ktorzy tez pragna zeby ich docenic od innej strony, nie tylko za to ze fajny z nimi sex, ale za inne zalety. Zapewne chodzi mu o to zebys czasem powiedziala mu pare cieplych i milych slow, poglaskala troche po glowie, przytulila \"do cyca\" [rozumiec odpowiednio nie jako mamisynkowie] , troche wysluchala, zrobila masaż [wszystko inne co nie wiąże sie z sexem]. By poza sexem tez czół sie doceniony, kochany i potrzebny........doceń go a zobaczysz bedzie fajnie cos na zasadzie jak Kuba Bogu tak Bog Kubie. :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucky_strike ---------------> hahah kwiaty? faceci nie lubią kwiatów, co do wibratora to ze ty tak lubisz nie znaczy ze kazdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maugie
dzieki za odzew :) Czyli mam mu mowic komplementy i czesciej przytulac... masaz tez moge zrobic. A z tym sexem to jest tak, ze jak sie widzimy 1-2 razy w tygodniu to wiadomo ze trudno sie nam powstrzymac. Czy powinnam poudawac troche mniej napalona? Zawsze myslalam ze podoba mu sie fakt ze mnie podnieca, ale moze faktycznie przesadzam? Ostatnio powiedzial ze jego byla dawala mu duzo czulosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekc1982
wazne -> cofnij sie ty kurwa do podstawówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo seks jest ważny, ale nie najważniejszy. Jeżeli dojdzie do gorących sytuacji to zatrzymaj się na moment i powiedz mu: Skarbie, dzięki Tobie moje zycie nabrało barw. Przytul go mocno i poleżcie razem w ciepłym uścisku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacekc1982 -------------> ej to ze ty jakis taki ze potrzeba ci tylko pc i zero czulosci to nie znaczy ze inni faceci tacy są hahahahha to dobrze, ciebie tylko lać a bedzie ci sie podobalo hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maugie
jeszcze do zadnego faceta nie powiedzialam "skarbie", moze ja faktycznie jakas nieczula jestem? Ok, to powiem mu cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekc1982
wazne GRAFOMANKA HEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekc1982
wazne naucz sie pisac poprawnie czuł pisze sie przez U!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DZIEWCZYNA KTORA ROBI ORTY NIE WARTA JEST UWAGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maugie
Jacek nie przeszkadzaj, tu sie omawia powazne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekc1982
wazne ze dajesz sie bzykac zulosc jest niepotrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maugie
no jemu jakos potrzebna skoro sie dopomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomeriggio
Czesc facetow to takie pieszczochy, ktore lubia, aby ich poglascac po glowce, przytulic, poopiekowac sie nimi. Wazne tylko, aby nie przesadzac i odpowiednio ta czulosc dozowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maugie
To prosze o wiecej porad jak zostac najczulsza dziewczyna w calym wojewodztwie :) Mam tylko nadzieje, ze jak nastepnym razem zobacze moj skarb :) ten nie pomysli ze cos ze mna nie tak, jesli zamiast rzucic sie na niego i namietnie calowac zaczne czule glaskac go po glowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacekc1982 -------------> sam sie cofnij do podstawowki skoro nie wiesz co to jest dyslekcja, w tym momencie jednak mnie to .... bo mam cie gdzies i twoje opinie rowniez na ten temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maugie --------> przeciez nie chodzi mu o to ze za duzo jest w waszym zwiazku sexu tylko brak mu :) czegos innego dlaczego masz niby ograniczac sie z sexem, wystarczy do tego co miedzy wami jest dodać troche czulosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×