Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWIGGY X

JAK MA SIE UBIERAC GRUBASKA

Polecane posty

Gość TWIGGY X

MAM 21 LAT WAZE 90 KG PRZY WZROSCIE 170cm I HMMMM CHCIALABYM WYGLADAC UBIERAC SIE W MIARE LADNIE MODNIE JAK TO MLODA OSOBA WIEKSZSC SKLEPOW W KTORYCH UDAJE MI SIE ZNALEZC WIEKSZE ROZMIARY SA POPOSTU TYPOWIO DLA STARYCH BAB....ZNA KTOS MOZE JAKIES SKLEPY STRONY INTERNETOWE NA KTORYCH MOZNA BY BYLO COS ZNALEZC JAKIES FAJNE CIUSZKI W WIEKSZYM ROZMIARZE??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWIGGY X
DZIEKI BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWIGGY X
zastanawiam sie tez czesto czego mamszuac i jak sie ubierac zeby pasowal do mojej grubosci.....a zeby wygladac ladnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jest dość trudne
bo na osobach z nadwagą niewiele rzeczy dobrze leży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWIGGY X
wlasnie i tu tkwi problem....niechce wygladac jak kurwa na emeryturze ale jak worek ziemniakow tez nie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj, że duże, zwłaszcza jasne i jaskrawe plamy koloru powiększają, więc unikaj ich, szczególnie w zestawach monochromatycznych. Nie musisz jednak rezygnować z modnych, nasyconych barw. Zdecyduj się na nie w małych dawkach. Możesz na przykład nosić kolorowe buty, torebki, paski, apaszki, szaliczki, czapki, rękawiczki czy biżuterię. Resztę wybierz w spokojnych, raczej ciemnych kolorach (na przykład supermodny fiolet). Możesz też założyć jakiś jasny element - na przykład kolorową bluzkę pod ciemny, rozpinany sweter. Podobnie jak jaskrawe kolory, działają duże wzory. Wielkie kwiaty, koła, kwadraty, pasy - to wszystko powiększa, poszerza, pogrubia. Nie musisz jednak zupełnie rezygnować z wzorów. Malutkie kwiatki, drobna krateczka, prążki lub pionowe, wąskie zawijasy pnące się ku górze będą jak najbardziej ok! Dekolt. Najlepszy będzie średni. Ze zbyt dużego \"wylewa\" się biust, z kolei mały (a zwłaszcza golf!) sprawia, że góra sylwetki wygląda zbyt masywnie. Wybierz więc średniej wielkości dekolt w kształcie litery V - może to być rozpięta bluzka koszulowa. No i oczywiście dobierz dobry stanik, podtrzymujący i modelujący biust (na szerokich ramiączkach, z fiszbinami). Poziome pasy poszerzają i skracają sylwetkę. I nie chodzi tylko o wzór, a o wszelkie cięcia materiału, czyli na przykład spodnie rybaczki (dolna krawędź \"tnie\" łydkę), spodnie biodrówki (poszerzają biodra i skracają nogi) czy kozaki (stąd rada, by nie pokazywać krawędzi cholewki). Jeśli chcesz założyć modny w tym sezonie pasek w talii, wybierz wąziutki, lekko poluzowany lub delikatnie opuszczony na biodra. Nie noś rzeczy \"przecinających\" Cię na pół, czyli bluzek, swetrów, kurtek do bioder. Pionowe pasy - jak łatwo się domyślić - wydłużają i wysmuklają sylwetkę, dlatego wybieraj ubrania o wydłużonej linii: bluzki, swetry i supermodne tuniki sięgające za pupę, wąskie i długie sukienki, spódnice, płaszcze i spodnie. Rozpięte swetry i marynarki również dodadzą sylwetce lekkości. Nie usiłuj wcisnąć się w za małe ciuchy. To zawsze widać! Wybieraj rzeczy dopasowane lub lekko za duże, łagodnie opływające sylwetkę. Materiały: wybieraj miękkie, otulające sylwetkę dzianiny (hit sezonu!), unikaj sztywnych tkanin, \"obudowujących\" sylwetkę. Biżuteria: spokojne fasony i kolorystykę ubrań możesz ożywić fajną, modną biżuterią. Staraj się, by była wyrazista w formie, ale w małej ilości naraz. Może to być na przykład plastikowa bransoletka, pierścień lub broszka. Idealne dla Ciebie będą również długie (sięgające pępka) naszyjniki. Świetnie wysmuklają sylwetkę. Dodatkowe uwagi dotyczące maskowania wystającego brzuszka: nie noś przykrótkich bluzek (uwaga na te obcisłe - często podjeżdżają do góry), a wypróbuj bluzeczki z zaokrąglownym dołem lub z marszczonym pionowo przodem oraz portfelowe (również sukienki), korzystnie wyglądają sukienki empirowe, odcinane pod biustem - materiał będzie łagodnie spływał, maskując brzuch, noś szerokie paski opuszczone na biodra, unikaj spódnic marszczonych w pasie (również żakietów z paskiem zaciśniętym w talii), za ciasnych jeansów (spróbuj przymierzyć jeansy nieco przyduże, lekko opadające z pasa). Maskujemy szerokie biodra Spodnie Najkorzystniejsze fasony: dopasowane, z paskiem na biodrach - lekko (nie w najszerszym miejscu!) obniżona talia skraca pupę, więc automatycznie jest jej \"mniej\" z szerokimi nogawkami, które łagodnie spływając z bioder, skutecznie je zamaskują bez zakładek, które na szerokich biodrach mogą się zbyt rozciągać Takich fasonów unikaj: obcisłe, z wysoką talią - pupa wygląda w nich na jeszcze większą niż jest ze zwężanymi nogawkami: dodatkowo wyszczuplony dół sprawi, że biodra staną się groteskowo szerokie - skinny jeans odpadają rurki: jeśli masz zgrabne nogi, to oczywiście możesz nosić rurki, ale z górą zasłaniającą biodra, np. z tuniką Spódnica Najkorzystniejsze fasony: rozkloszowana - świetnie równoważy proporcje: odstając od nóg na dole tworzy z pupą seksowną linię S ołówkowa - ładnie podkreśla wypukłości bombka: o ile nie jest okrągła już od talii - trapezowa jest jak najbardziej ok z zakładkami: z szerokim pasem spłaszczającym biodra i zakładkami dopiero poniżej bioder jeśli nie masz bardzo odstającej pupy: trapezowa mini (przed kolano) dopasowana w talii świetnie maskuje szerokie biodra - możesz ją, Nato, nosić do oficerek Tych fasonów unikaj: marszczona w talii, ze sztywnego materiału, odstająca od ciała prosta: smętnie zwiśnie z bioder i będzie zbyt szeroka na dole - nogi będą wyglądać na nieproporcjonalnie chude w stosunku do bioder z dzianiny, która opnie się na szerokiej pupie, a zwężając ku dołowi wyszczupli nogi i tym samym zaburzy proporcje Żakiet, kurtka, sweter, płaszcz Najkorzystniejsze fasony: surdut: dość wąski, dopasowany do sylwetki, sięgający za pupę - ładnie wysmukla i maskuje krągłości dopasowany w talii, a niżej rozszerzony, a przynajmniej nie obcisły - skutecznie maskuje biodra płaszcz typu peleryna Tych fasonów unikaj: do bioder: zawsze będzie wyglądał na za mały, a w związku z tym pupa na zbyt dużą prosty: zbyt ciasny w biodrach, a za szeroki w talii będzie się po prostu źle układał prosty z paskiem podkreśli talię, a tym samym poszerzy biodra Sukienka Najkorzystniejsze fasony: wcięta w talii, z zabudowanymi ramionami - taki fason zrównoważy proporcje i nada sylwetce kształt klepsydry pudełkowa - sztywna już od ramion, odstająca na całej długości od ciała Tych fasonów unikaj: z rozciągliwego materiału, opinającego pupę prosta - podobnie jak żakiet - dopasowana w biodrach nie dopasuje się nigdzie indziej Niedozwolone, bo powiększają: duże wzory jaskrawe kolory majtki widoczne pod spodniami lub spódnicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWIGGY X
kurcze dziekuje za tak wyczerpujaca rade nawet nie wiesz jak jest to dla mnie wazzne....bo hmm nienawidze swojego ciala ale staram sie ladnie wygladac tylko czesto niewiem czy mi to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem jak tak naprawde wygladasz..albo chociaz jaki masz typ figury, jak bede wiedziala to drugie, to jeszcze bardziej pomoge. Odpowiesz ? Ramiona : -szerokie -średnie -wąskie Piersi : -duże -średnie -yy..zaraz..gdzie mój mikroskop? Tułów jest : -długi -średni -krótki Talia : -bardzo widoczna -lekko zarysowana -niewidoczna Brzuch : -płaski -zaokrąglony -duuuuży Biodra : -wąskie -proporcjonalne -szerokie Pupa : -mała, zgrabna -płaska -idealna tak, istnieją takie -oj...duża Uda : -bardzo szczupłe -zwyczajne -grubsze -uda? to raczej pnie drzew Przedramiona i łydki : -jak u gazeli -szersze na górze, wąskie na dole -łokieć/kolano przechodzi w nadgarstek/kostkę..niezauważalnie.. Nogi : -długie -zwyczajne -krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
heh - strona Trini i Susany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWIGGY X
hmmm ja bardzo przytylam po porodzie 30 kg, przed wazylam 59kg mialam dlugie nogi talie osy piersi rozm c brzuszek plaski......i teraz niewiem co sie ze mna stalo.....az tak sie zmienilo moje cialo.....:,( na dzien dzisiejszy wygladam tak: ramiona sa normalne ni szerokie ni waskie tylko popostu obrosnietee tluszczem , piersi duze po porodzie urosly o jeden rozmiar ,tulow hmm sredni, talia lekko zarysowana(cos tam zostalo z tej osy lecz nie za wiele....), brzuch jak to po ciazy duzy odstajacy mysle ze jest on taki pzez moje obzarstwo zawsze ta czesc ciala najszybciej obrastala mi w tluszcz ,biodra szerokie ,pupa duza:( uda grubsze ,przedramiona i lydki mysle ze sa lekko szersze na gorze i wezsze na dole ale nie duzo....nogi teaz zwyczajne ogolnie mam w miare proorcjonalna sylwetke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWIGGY X
zastanawiam sie nad kupnem plaszczyka na wiosne- jesien taki do polowy ud lub troszke krotszy konczacy sie ponizej bioder....jaki material wybrac ,jaki fason?????????i jaki kolor zastanawiam sie nad czerwonym albo kolorami jasnymi,.,..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWIGGY X
no tak ale to chyba raczej smiesznie wyglada grubaska z maciupcia torebka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWIGGY X
czekalam tylko az znajdzie sie taki debil...........odchudzanie to zupelnie inna kwestia nie schudne w ciagu paru dni wiec do tego czasu jak kazdy czlowiek chce dobrze wygladac a lepiej dbac o siebie niz nie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWIGGY X
pozatym lepiej byc grubszym i szczesliwym niz szczuplym albo pustym jak ty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasie
jesteś tłustą krowa i nie zmienisz tego zakładając jakiś modny ciuszek !!!!!!!!!!!!!! WEŹ SIĘ ZA ODCHUDZANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaa
dokładnie ;) znam wiele osób z nadwagą, które wyglądają o niebo lepiej od tych wychudzonych ;P pamietaj kochanego ciałka nigdy za wiele... A jeśli chodzi o ubrania to serio w sieciówkach znajdziesz wiele ubrań w przyzwoitej cenie... Wiesz rożni ludzie mają różne figury, ale nie staraj się chować w workowatych rzeczach i podkreslaj swoje atuty ;) i szerokie spodnie czasem wyglądaja gorzej niż te wąskie, poniewaz spodnie, ktore opinaja sie w udach a sa rozszerzane u dołu powoduja ze nogi stają się o niebo grubsze... Jezeli masz problem z udami, to staraj sie kupowac dluzsze bluzki, jezeli ramiona to bluzki z krotkim rekawem lub bolerka do tych bez rekawa ;) a spodnie to najlepiej proste, lub troche szersze rurki nie opinajace sie na nogach ;) pozdrawiam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWIGGY X
a skad wiesz kurwa ze sie nie odchudzam!!!!!!!!!!!!!!to moja sprawa i wcale sie nie chwale ze jestem piekna bo gruba i modna pozatym jakie masz prawo zeby mi pisac co mam robic tym bardziej przezywac od grubasow.............a z twoich dwoch wypowiedzi mimo ze jest ich malo mozna tylko wywnioskowac ze nalezysz do tych plytkich i glupich ludzi.......ja zawsze moge schudnac ale ty juz raczej ne zmadzejesz......wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaa
płaszczyk byłkby ok, ale zeby pasek był w talii a nie w biodrach, bo optycznie je jeszcze poszerzy ;) a jesli chodzi o torebke to mysle ze wszystkie pasują, ale ja preferuje jakos większe a wiadomo że wieksza torba sprawia że kobieta wydaje się drobniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWIGGY X
asiaaaaa :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWIGGY X
hmmm a myslalam ze lepiej zeby pasek byl troszke nizej niz w tali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaa
chyba najlepiej jakby nie bylo paska, tylko jakiś fajny kołnierz, klapy albo guziki to zawsze przykuwa wzrok na górne części ciała ;) najlepiej własnie długość za biodro ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWIGGY X
ja bede jescze dzis weczorkiem na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWIGGY X
ide dzis do galeri pochodzic po sklepach tych co mi napisala AlaOlo i poszukac czegos.......a co do plaszczyka zastosuje sie twoich rad asiaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaa
przymierzaj wszystkie które Ci się podobają... na pewno wybierzesz jakiś odpowiedni ... Udanych zakupów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×