Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maja06

nie daje sobie rady

Polecane posty

Gość maja06
w tej chwili tak sie czuje ze nie dałabym rady dojechac...a byłam 3 tyg temu nad morzem,kilka dni,dzieki za zaproszenie, masz racje gdyby tak z kims pogadac,z kims kto wie przez co przechodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam nerwice
ja tydzien temu wrocilam znad morza... i chce jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam nerwice
kurczaczek--- z cheia bym to zrobila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja06
niech ten lęk ustapi. z reszta jakos porzdziłabym sobie ale ten lek tak atakuje i psuje wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihu haha
o bosz powinnymsy zalozyc kolko o nazwie "nerwiki" :-) kurcze ja tez jestem taka jak wy dre pape o wszystko na wszelki wypadek przed wyjsciem z domu wylaczam lampki pierdoly z kontaktow robie zdejcia piecykowi ze aby napewno sie nie pali czy nie zapomnialam wylaczyc i drzwi zanim je zamkne mija 20 minut wracam sie po 5 razy robi mi sie goraco slabo i wogole jestem psychiczna wiem o tym a tak po za tym szeroko sie smieje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihu haha
fie sie rozplakac z byle pierdoly i robie jazdy mojemu chlopakowi o to ze nawet nie iwem o co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam nerwice
ja mam leki typu "czy on mnie nie oklamuje" itp. To zapewne uraz po tym jak przylapalam go kikla razy na klamstwie i to wtedy, gdy juz myslalam, ze udalo mi sie mu zaufac. U mnie wystarczy jedno slowo a ja juz sie boje, nabieram podejrzen i wymyslam. Tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam nerwice
masz jeszcze ten komfort, ze potrafisz sie smiac z tego. ja nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak to jest...bomnie moj maz nie oklamal..ale ja jego tak...powiedzialam,ze nie pale a palilam...nie znosi fajek :/ No i zlapal mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam nerwice
tzn, nie chodzi mi teraz dokladnie o to, ze ktos Was oklamal, ogolnie mi chodzi, czy macie takie jakby napady leku, z jakiegos blahego w sumie powodu i rozmyslacie o tym i wszystko w czarnych barwach widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam napady leku, jak naprzyklad poczuje,ze cos zemna nie tak...nie wiem...jak np kaszlne :/ Od razi schiza, ze cos mi sie dzieje...potem cala paranoja sie zaczyna...i trwa do przyjazdu pogotowia.....zastrzyk w dupei zasypiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihu haha
moj kiedys tez mnie oszukiwal ale bylismy gowniazami nie myslal o czyms wiekszym jak kilkam iesiecy heh no itak jestsmy 6 lat a ja potrafie mu dokuczac typu" patrz jaka lola idzie przed toba w sam raz dla ciebie " albo ja widze ja widze ze patrzysz sie na nia a najlepsze jest to ze on nie patrzy im starsza tym glupsza jestem ale musze sie smiac z tego i wy tez dziewczyny of course powaniejsze problemy nalezy rozwiazywac wspolnie bliskiej osoby nawet jak jej na oczy nie iwdzialas maja glowa do gory byc obecnym w swiecie to jest cos pieknego bo zycie jest jedno i polega na porazkach i zwyciestwach ktore napawaja cie do dalszych akcji bez trenera lub z nim osiagasz sukcesz jesli chesz. Otworz sie na swiat pomysl co mozesz zrobic dobrego siedzac w domu pogarszasz ten stan bo o niczym niem yslisz jak o tym ze te 4 sciany cie przygniota. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihu haha
kurczaczek jak palilam papierochy czesto mialam problemy z cisnieniem i mi krew z nosa leciala no i tak kiedys poleciala i zaczelam kaszlec nia wskoczylam na neta i wmowilam sobie ze mam raka pluc !! albo mam duzo piperzykow polecialam spanikowana do dermatologa wydlalam kupe forsy bo balam sie ewidentne ze juz po mnie...a jesli chodzi o nerwice mam ja za kazym razem gdy wychodze ze znajomymi nie iwem cyz to z podniecenia czy z nerwow mam fastqpe przez ktora zjadam kilka saszetek smecty miesiecznie. Jak czasami figluje z boyem on zrobi cos nie tak to masakra darcie obrazanie sie potrafie nawet sie rozplakac walcze z tym codziennie obiecuje sobie ze bedzie lepiej no i mowie " zaufaj sobie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam nerwice
o jeeeej, to ja "tak bardzo" nie mam ale jeszcze troche to chyba tez mnie to czeka. Ja zaczynam panikowac, jak np. w pracy nie moge sie z czyms wyrobic na czas i zaraz wymyslam sobie ze szef mnie pewnie zwolni, chociaz szefa mam super i nigdy mi zlego slowa nie powiedzial.Panikuje, jak np,moja mama wraca ode mnie i nie da mi sygnalu, ze juz jest w domu (pewnie cos jej sie stalo), panikuje jak moj facet wraca z nocki (o boze, zeby tylko nie zasnal bo go ktos okradnie pewnie) i wydzwaniam jak pojebana. Wieczorem uslysze cos za oknem i juz w panike wpadam, ze pewnie ktos chce sie wlamac do mnie (na parterze mieszkam), mozna by wymieniac i wymieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam nerwice
hihu haha--- chyba podobne jestesmy do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam nerwice
paaa, kurczaczek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam nerwice
ja tez juz uciekam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×