Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bryzalka

Nie jasna sytuacja... /

Polecane posty

Gość Bryzalka

Byłam z facetem 2 lata, uważam ze dosyc udany zwiazek, potem zaczelo sie knocic, i jakos los potoczył tak, ze sie rozstalismy z Jego inicjatywy... Na poczatku był znikomy kontakt, drobne zdania zamieniane gdzies na gg, po jakis 3-4 tyg, On napisal ze teskni i kocha... Ja nic z tym nie zrobilam, bo myslalam ze jest pijany :-O (nie wiem), potem na kilka dni znow ucichlo, kilka zdan jakis tam zamienianych, a teraz cały czas mamy kontakt, potrafimy ze sobą dlugo rozmawiac, jak znajomi kumple, wspolne zainteresowania i gusty, ale... Własnie, ale ja Go kocham, choc nie robie sobie wielich nadzieji etc, pogodzilam sie z tym wszystkim, tylko zastanawia mnie to czy jesli On tak ze mna utrzymuje kontakt to znaczy ze mu zalezy czy jak? Bo nie rozumiem... Nie łatwiej by mu było zapomniec i zyc swoim zyciem niz takz e mna ciagle byc w kontakcie? Troche psychika mi siada, bo nei wiem co to za grunt... Jak myslicie, podpowiedzcie jak postapic...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bryzalka
to czemu nic z tym nie zrobi? nie widujemy sie, dzieli Nas pewna odleglosc... Kurcze ja nie wiem. Gdyby kochał to by moze cos zrobił, nie wiem boi się czy jak? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olałas go gdy si to napisal bo nie mial odwagi powiedzieć w oczy. Teraz korzysta z poztycji kolegi byleby tylko mieć z toba kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bryzalka
Nie olałam, poprostu powiedziałąm mu ze jesli mu zalezy to do mnie przyjedzie i wtedy pogadamy, dlaczego ja mam sie starac a On nie? Dlatego nic nie zrobiłam... mialam jechac, wskoczyc w ramiona czy jak? a On nie zrobi nic ? :-O troche trzeba się cenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bryzalka
nikt wiecej sie nei wypowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
utrzymuje z Tobą kontakt grzecznościowy, bo ma wyrzuty sumienia, że Cię olal:P tudzież fajnie mu się z Tobą gada, ale w ramach czystej przyjaźni, poza którą nie zamierza wychodzić. pasujesz mu jako koleżanka, a nie kobieta jego życia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DziEWCZYNO ..........
robisz sobie niepotrzebne nadzieje, gdyby mu zależalo to on by dążyl do tego, żeby się z tobą spotkać .... rozmawiać rozmawia jak z kumpelka, ale na tym koniec ... Moja rada to ogranicz z nim rozmowy ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bryzalka
up up...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bryzalka
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never again
on cię nie chce wszyscy chyba ci to napisali po co piszesz to up:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×