Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KoloroweKredki

Mucha...aaaaaa!!!

Polecane posty

Gość Olkuś
pozwól zyc xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to głęboko gdieś
żyj i pozwól żyć innym amen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ja ostatnie 10 minut bawiłam sie z latajacym robalem, oczywicie troche musiałam go ogluszyc a pozniej do słoika i na polko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejebałas sobie życie tym tematem :O zaden facet nie zechce takiej sadystki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studentki biologii to zostają i tak lesbijkami w 90% :O pozostałe 10% idzie do zakonu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej-dane statystyczne moglabyś sobie zachowac! ja zainteresowany jedną... no może dwoma jestem i to baaaaardzo. Odbieraszm i marzenia!!!! AAAA Qrwa! Bede bejsbolem bił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łysy ja nie kobieta , (broń boże :O) wiec nie mów "moglabyś " , bo mnie az wywraca ze ktos mógłby mnie wziąć za ten podgatunek ludzki (czyt. płec zenską) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajebac muchę bo z tego jeszcze rozruchy wyjda. I znó trzeba bedzie ZOMO na ulicę wypuścić przeciwników zabijania roz...ha a tu nie zaklnę :P rozpedzić w cztery strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frencho-przepraszam najmocniej. Docen gest bo zwykle tego nie robie. W sumie nigdy tego nie robie. Wogóle to przepraszam tylko facetów na kafe. Pozdro. A tak wogóle widze ze też swoje przejśc musialeś przez nieszczesna biologie-a raczej jes studentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×