Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marlennnnnnka81

Czy to mozliwe, ze...? Az tak?

Polecane posty

Gość marlennnnnnka81

Bylam na wakacjach gdzie poznalam pewnego mezczyzne, spedzilismy ze soba troche czasu, pogadalismy - o niczym waznym, troche o sobie, o zainteresowaniach, o pogodzie, posmialismy sie z roznych glupot. Znajomosc absolutnie niezobowiazujaca, dwutygodniowa, oboje jestesmy w zwiazkach, nie padlo nic miedzy nami, ani nic sie nie wydarzylo, ot zwykle pogaduchy nawet nie na osobnosci. Nawet nie byl zbytnio przystojny, obiektywnie patrzac - wcale. Ze tak powiem, nie moj typ. Ale kiedy sie zegnalismy, przy slowach 'milo bylo cie poznac' itd. poczulam, ze mysl, ze nigdy juz sie nie zobaczymy mnie doslownie zmiazdzyla, poczulam, ze mam lzy w oczach, myslalam, ze zemdleje, a on tez jakos tak dziwnie wygladal. Teraz ciagle o nim mysle, co robi... Czy to mozliwe, zebym sie zakochala? Tak szybko? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalal
Chyba to jest mozliwe. Ja mialam podobna syuacje, zupelnie nie moj typ a jednak. Tyle, ze caly czas mielismy ze soba kontakt, ale nawet gdy nie widzialam go jeden dzien juz bylam niespokojna,, swoja droga nic z tego nie wyszlo. Chyba ja nie bylam w jego typie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze to mozliwe...:D swiadczy to tez o tym, ze czagos brakuje Ci w Twoim obecnym zwiazku i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejdzie ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie musi jej przejsc. Mi po roku uparcie przejsc nie chce:/ mimo, ze nie utrzymuje z nim kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffffffffffffff
możliwe, ja się zakochałam w kolesiu nie znając go, po prostu powalił mnie swoją urodą, że tak powiem :P meeeega przystojny:) już rok się odkochuje i cięzko jest, bo wraca mi co jakiś czas, głupie nie? a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu sie zauroczylas:) I to wcale nie znaczy ze czegos Ci brakuje w twoim zwiazku. Zdarza sie, przejdzie Ci, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlennnnnnka81
oby przeszlo zeby chociaz byl przystojny to bym chociaz zrozumiala, ale tak.. nie pokazal mi tez czy jest np bardziej romantyczny, czy lepszy w czyms od mojego partnera po prostu spojrzalam mu w oczy ostatniego dnia i myslalam, ze umre i umieram :( i mam ogromne poczucie winy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×