Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odchodzaca

Pytanie do rozwódek

Polecane posty

Gość takie tam duperele...
Podział majątku radzę przeprowadzic przy sprawie rozwodowej. Ślubne zdjęcia, prezenty i inne pamiątki wyleciały do śmietnika- nie chcę żadnych wspomnień, tamten czas został zmarnowany, nie mam do czego wracac bo czuję tylko ból. Może u Was jest inaczej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co zrobiłyście z obrączką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pegooo
obrączkę to mój mąż już kilka lat temu sprzedał,więc nie mam problemu.Świnia sprzedał też inną moją biżuterię złotą.Teraz mam tylko srebro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
ja zdjęcia ślubne i jakieś pamiątki wywiozłam do rodziców na strych, część wyrzuciłam, obrączka nie wiem gdzie jest, chyba gdzieś się wala, ale jej nie wyrzucę bo były robione ze złota z obrączek, które za komuny dziadek przywoził z rosji, jak mi wpadnie w ręce to może sobie ja przerobie na jakiś wisiorek lub kolczyki. pierścionek zaręczynowy planuję w tym roku wystawić na wośpowskich aukcjach na allegro. ps. nie wywalałam pamiątek bo nie uważam tamtego okresu za zmarnowany...owszem facet był gówno wart, ale ja wyszłam z tego silniejsza, bardziej samoświadoma...no i dziś jestem szczęśliwa trochę dzięki temu że przeszłam co przeszłam. odczuwam coś na kształt wdzięczności do losu za tamto małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazikowa
Ja swoją obrączkę sprzedałam w lombardzie za 400zł. Mąż zabrał mi roczne lodówkę i pralkę, więc kasa za obrączkę wystarczyłam na używane, aczkolwiek sprawne graty znalezione na gumtree.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×