Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gakaba

Czy wypada kobiecie 35 lat

Polecane posty

Gość gość
A ja mam 25 lat i jestem zdania że takie ździr0wate ciuszki nie pasują już nawet osobie w moim wieku... Nawet różowy kolor to przesadą bez kitu bynajmniej ja tak mam że styl zmienił mi się o 180 stopni z małej ździr"i na kobiecy ale stonowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry 20 latki nie obrazcie sie,ale coraz czesciej wygadacie gorzej niz 35,40 latki.Ja mam 35 lat,2 dzieci i mini zakladam bez obaw.Mam dlugie,zgrabne nogi przy wzroscie 174 cm.Nie znosze tandetnych ciuchow,lubie elegancje,jeans,casual.Ruszajcie sie wiecej a nie bedziecie miec zwalow tluszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to prawda, ja dobijam 30, ale przy nie jednej 19 wyglądam naprawdę fajnie czyt. zgrabnie :) I to bez tylu kg makijażu na twarzy ;) Mini to ja akurat nie lubię, ale odpowiednio się ubieram. Dbam też o siebie, itd, widocznie mam też dobre geny, bo moja mama mimo 54 lat sama wygląda super i szczerze, długo nie miałam tak świetnej talii jak ona, byłam trochę pulchna te lata wstecz będąc jeszcze nastolatką, później jakoś się wyrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wypada kobiecie 35 lat nosić miniówki tak, jesli ma świetne nogi. Prezentować goły brzuch - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko jak czytam te wypociny 35 latek ze niby wyglądają na 20 to mi po prostu żal tych kobiet,nie ma nic bardziej żałosnego niż odmładzanie się na siłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekajcie młode piękne 20-latki:) te 10 lat, a zrozumiecie, że pięknie można wyglądać w każdym wieku i to bez odmładzania się na siłę. Ja na przykład jestem szczupłą, zgrabną mamą dwójki dzieci i spełnioną żoną. Nierzadko śmiać mi się chciało, gdy oglądali się za mną dwudziestokilkuletni koledzy z pracy mojego męża:) Heh. Moja mama też się nie odmładza, a mając 60 lat, wygląda na 45:) No cóż, wiele zawdzięcza się genom, ale i stylowi życia. Nie piję, nie palę, staram się być aktywna i zdrowo się odżywiać. Do tego pogoda ducha, uśmiech, stonowany makijaż , legginsy, tuniki bądź sukienki czy spódniczki midi i naprawdę można wyglądać atrakcyjnie i dobrze się ze sobą czuć:) Przekroczenie 30-tki nie oznacza konieczności chodzenia w babcinych rozciągniętych kieckach do kostki. Jeśli ktoś ma gust, to doskonale to rozumie. Pozdrawiam ciepło. 35-latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wiele zagranicznych znanych aktorek pomimo upływu czasu wygląda pięknie...przyjrzyjcie im się. Były piękne i nierzadko, jeśli nie zniszczył ich jakiś nałóg, takie pozostały:) Wszystkim nam życzę, byśmy umiały odkrywać własne piękno w każdym wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×