Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 64e4tebfc

Facei,jak Wy kochacie?? skad wiecie ze to milosc???

Polecane posty

Gość 64e4tebfc

aczy mezczyzni w ogole potrafia kochac? Bo ja mysle ze chyba jednak nie...A juz na pewno nie potrafia byc z jedna babka przez cale zycie-to nierealne,bo taka meska natura,nie mam racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stań 2 metry od ściany
pochyl głowę i wystaruj niczym chiński biegacz olimpijski na 60 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie potrafia kochac kazdy potrafi ale nie potrafia byc wierni jednej kobiecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba założę stowarzyszenie
przeciw stereotypom! Ile ludzi tyle charakterów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonkaaa
Potrafia potrafia i to jeszcze jak.........jestem w takim zwiazku i wiem ze moj mezczyzna kocha mnie nad zycie i na cale zycie!!!!!!! za rok wesele :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juyyy
Meelady-skąd wiesz że wszyscy zdradzaja-kolejna zdradzona :) kobiety zdradzają tak samo jak im jest za dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juyyy ----> moze i masz racje moze patrze na to przez pryzmat swojego problemu ( zdrady):P... ale jak ktos jest zdradzony potem ciezko mu uwierzyc ze moze byc inaczej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juyyy
ah ten porosty rozumek kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam osoby ktora zostala skrzywdzona i ufala pozniej tak samo:P prosty? a faceci maja niby inny? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyiimagiinowanaa
nie nażucajmy stereotypów ogólnych . każdy jest inny . są oczywiście faceci którzy nie potrafią kochać, lecz są też tacy któzy kochają mocniej od kobiet ... nie oszukujmy się, kobiety też potrafią być nie złymi \"su kami\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juyyy
wyiimagiinowanaa ty naprawde jestes kobieta bo nie piszesz jak one* *czyli stereotypami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrafią,potrafia,jeżeli to ta jedyna to nawet nam sie nie przysni zeby ja zdradzic bo i po co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyiimagiinowanaa
juyyy ---> tak, jestem kobieta ale nie rozumiem dlaczego uwazasz, ze pisze stereotypami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juyyy
bo NIE piszesz jak one: czyli stereotypami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyiimagiinowanaa
aha ... źle przeczytałam ;P bo jak ktoś tu już wspomniał ... "ile ludzi, tyle charakterów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonkaaa
mysle ze jak facet naprawde pokocha to i mocniej od kobiety i na cale zycie , do bolu... w moim przypadku uczucie jest odwzajemnione , nie wyobrazam sobie zeby moglo byc inaczej , dla mnie juz nikt inny nie istnieje..... tylko ON:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno facet jak się zakocha to na zabój... Nie spotkałam jeszcze takiego :o a chciałabym się zakochać z wzajemnością... ech :( Jest taki na liście do odhaczenia ale on chyba ma mnie za zwykłą kumpele :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×