Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VERIS

ON MNIE UDERZYL PO RAZ DRUGI!!!

Polecane posty

Gość VERIS

WITAM.JESTEM Z CHLOPAKIEM OD PONAD ROKU.WCZORAJ UDERZYL MNIE PO RAZ DRUGI. ZA PIERWSZYM RAZEM MYSLALAM ZE TO Z MOJEJ WINY BO GO SPROWOKOWALAM,ALE WCZORAJ... PRZY NASZEJ KLUTNI WSTAL I DWA RAZY UDERZYL MNIE W TWARZ...A ZA CHWILKE PRZEPRASZAL,MOWIL JAK KOCHA ZE TO JUZ NIGDY SIE NIE POWTURZY,ZEBYM MU WYBACZYLA ITD... ALE JA BOJE SIE ZE ON SIE NIE ZMIENI ZE JUZ ZAWSZE TAK BEDZIE,JESLI Z NIM ALEJ ZOSTANE... CZY JEST MOZLIWOSC ZE TAKA OSOBA SIE ZMIENI??? P.S-PRZEPRASZAM ZA BLEDY ALE NIE MAM GLOWY DO MYSLENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medal dla podszywacza
odejdz od niego! Nie masz co liczyc na zmianę bo...zrobił to drugi raz.Zakoncz to bo zniszczysz sobie zycie ,zawsze będzie Cie lał.Zakoncz to juz dzis,definitywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole!!! uderzyl Cie o dwa razy za duzo. Powinnas go zostawic juz po pierwszej takiej akcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakoncz to coś
pogoń kutafona na 4 wiatry,bo zawsze będzie Cie bił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno, nie bądź naiwna. tacy jak on się nie zmieniają. uciekaj jak najdalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo głowe to ty masz od czego innego chyba-żeby desz sie do środka nie lał. Już ci mowie co masz robic-bieresz jakiś wałek albo kij bejsbolowy i ostro napierdlaasz mu po lbie. Ale tak ostro jak sie tylko da. A potem slodkim głosikiem oznajmiasz ze odchodzisz bo ma za małego kutasa, jest kiepski w łozku i chujowo całuje ale uwazasz ze byłby z niego dobry przyjaciel. No to Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczył mi jeden
raz, kiedy mój eks facet podniósł na mnie rękę. nie uderzył bo miałam szybszy refleks. i to było nasze ostatnie spotkanie. i nie starałam się go usprawiedliwić, że byliśmy pijani i się pokłóciliśmy. DEFINITYWNIE KONIEC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VERIS
dziekuje...i tak zrobie jeszcze dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy najbliższej okazji zamachnij sie na niego słownikiem ortograficznym w twardej oprawie skorzystacie oboje on poczuje jak to jest, a ty nadrobisz braki z podstawówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VERIS
wole sie przemeczyc i byc sama niz czyims workiem treningowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widze co sie dzieje u moich znajomych co sie bija!!! mowia ze to ostatni raz a robia to nadal!! RAZ UDERZYL TO ZROBI TO KOLEJNY I KOLEJNY MIMO ZE MOWI ZE JUZ WIECEJ NIE BEDZIE!! to nie chlopak dla Ciebie!! damski bokser i tyle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uderzył o dwa razy za dużo. Nikt nie ma prawa nikogo bić. Nie umie radzić sobie z emocjami. Takie osoby się nie zmieniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po pierwszym razie bym się nie zastanawiała czy to ja go sprowokowałam czy nie. nie miał prawa i już. pogoń wała i to szybko. i daj znać jak juz to zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VERIS
pogonilam gnoja,teraz ciagle pisze i wydzwania ale nie odbieram i nie odp.z bolem serca musze przyznac p.s....dzieki za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszek123123
pierwszy raz gdy uderzył był sygnałem żeby odejść... facet nie może tknąć kobiety nawet jednym palcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKI NAPEWNO SIE ODEZWE,ALE MYSLE ZE AM RADE,A NAWET JESZCZE DZIS SIE SPAKUJE I WYJADE GDZIES NAD MORZE.MOZE MIELNO-JEDZIE KTOS ZE MNA????ZABIORE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla przemocy nie ma wytłumaczenia !!! Nie czytałam Twojego wpisu, ani innych... Zauważyłam tylko temat!!! Prawda jest taka, nikt nie ma prawa Ciebie bić, nawet gdybyś zrobiła coś najgorszego na świecie!!! Nie wolno !!! P.S. A po przeczytaniu wpisu to... Idź na kurs Worda i ortografii, zamiast spotykać się z beznadziejnym "gościem"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×