Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

W czasie suszy szosa sucha

Sucha karma Dla Psów firmy

Polecane posty

jesli ktos sie zna. b. proszę zeby ktoś mi napisał która z nich jest najlepsza.. 1.) CANIDO 2.) BRASA 3) ARION 4.) BRIT 5.) ANIMONDA 6.) PURINA 7.) BOSH 8.) BENTO interesują mnie tylko te wymienione powyzej, z góry wielkie dzięki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza dla psa
jest kotlet z kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam bosha dla mojego pieska ale jednak przezucilismy sie na eukanube:) bosha polecil nam weterynarz wiec chyab dobra musi byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swojego karmiłam
Royalem ale nie chciał za bardzo tego jeść, za purina też nie przepadał a najbardziej lubi Eukanube ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliinaa
moja suczka tez od małego na purinie :) wyrosła na gigantyczną sunię o pięknej sierści, zero chorob układu pokarmowego itd. na poczatku jak byla szczeniakiem kupowalam jej rozne karmy,ale miala po nich zazwyczaj biegunke,a po purinie lux, jest naprawde pełnowartosciowa karma, polecam z czystym sumieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfsdvs
Te trzy ostatnie, BOSH, BENTO, i PURINA ale wyłącznie premium to przyzwoite karmy. Zresztą popytaj na listach dyskusyjnych dotyczących hodowli psów, tam ludzie przedstawią ci opinie i doświadczenia. Tu, na forum dyskusja ogólna, gdzie większość ludzi sądzi że pytasz o karmy z marketu, nie znajdziesz zbyt wielu miarodajnych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfsdvs
Ja karmiłam Bento sukę ze skłonnością do przebiałczenia, wypadania sierści, otyłości i bardzop szynko na tej karmie wróciła do formy. Podobno Bento nawiązuje składem do Eukanuby z czasów zanim się zepsuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfsdvs
"na poczatku jak byla szczeniakiem kupowalam jej rozne karmy,ale miala po nich zazwyczaj biegunke" Akurat biegunkę mogła mieć od samych zmian karm, no ale to nie ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×