Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paluszkowaa

Weźcie bo zaraz walne hehehe to juz sie robi smieszne

Polecane posty

Gość paluszkowaa

Moj facet ma focha do mnie o to,ze kiedy AKURAT MU sie nudzilo i nie mial co ze soba zrobic no moze troche tez mu sie zatesknilo chcial sie ze mna spotkac a mnie nie bylo w domu ! Ludzie trzymajcie mnie bo jebne. Jak on nie chce sie spotykac bo ,,ma juz plany" to wszystko jest ok, a jak ja wyjde z domu , bo mam dosc czekania az panicz sie odezwie to od razu foch i nie odzywanie sie do mnie. Co robic? Jestesmy od 3 miesiecy, wiec krotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka Biedulka
Jak on nie chce sie spotykac bo ,,ma juz plany" to wszystko jest ok, a jak ja wyjde z domu , bo mam dosc czekania az panicz sie odezwie to od razu foch i nie odzywanie sie do mnie. Co robic? Jestesmy od 3 miesiecy, wiec krotko. -- ;) hihi nauczyć go natyegoizmu:) Powiedz mu to co nam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliinaa
u mnie jest dokładnie to samo wiecznie o wszystko mnie obarcza, ze to ja źle zrobilam itd a jak on jedzie z kolegami gdzies na mecz to ja mussze wiernie czekac w domu :/ to chyba nie ma sensu nie wyobrazam sobie dluzej takiego bycia razem, jestesmy razem rok, on ma 26 lat ja 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszkowaa
No wlasnie... Ale ja juz postanowilam dosc tego, będę ZOŁZĄ ! Koniec z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×