Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość va.a.a.

Zostawic go po tym co mi zrobil?

Polecane posty

Gość va.a.a.

czesc dziewczyny, mam do Was pytanie. jestem juz z mezczyzna dosc dlugo. niedlugo bedzie juz kilka dobrych lat. juz powoli mam dosc jego numerow, przez te lata duzo mu wybaczalam. kiedys zostawil mnie na imprezie a sam poszedl klepac po tylkach dziewczyny, wybaczylam. Innym razie tez mnie zostawil na ponad 3 godziny na dyskotece, jego kumpel mial problem i on z kolegami poszli do innej knajpy cos przegryzc. tez wybaczylam. naiwna bylam. potem jakims cudem znalazl sie na rejsie, 3 dziewczyny wraz z 3 facetami-w tym on. nie wiem co sie dzialo. potem wyjechal sobie z kolegami z uczelni na prawie 2 tyg i prawie nie odzywal sie bo nie bylo zasiegu...zadzwonil moze z 3-4 razy. qrcze, mam juz dosc tego. jestem naiwna ale go kocham. chyba kiedys trzeba powiedziec nie. a moze trzeba uszczuplic troche swoja wyrozumialosc...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość va.a.a
a ostatni zrobil na moja klate ogromnego stolca i sama nie wiem juz co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość va.a.a.
ostatni post nie moj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiste to że
jak dotąd byłaś zbyt wyrozumiała i przymykałaś oczy na te numery. Teraz są tego efekty. Jeśli potrafisz, spróbuj zmienić swoje postępowanie i zacznij być bardziej stanowcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDZIA.81.
CALKOWICIE ZGADZAM SIE Z POPRZEDNICZKA. ALBO NAJLEPIEJ SKONCZ TEN ZWIAZEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość va.a.a.
i jeszcze zapomniałam wspomnieć że jak na imprezie nie mogłam go znaleźć i otworzyłam drzwi do pokoju to zastałam go z dziewczyną i miał rękę pod jej spódnicą, mówił że nie włożył jej palca ale nie wiem czy mu wierzyć :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Masz to, na co pozwalasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brati
No kochana tak facet nie postepuje musisz odpłacić mu tym samym niech poczuje jak to jest umów sie z nim a pozniej powiedz ze nie mozesz sie spotkac bo kolezanka zadzwonila z czyms ważnym pozniej zrób to samo a jak sie wstydzisz ze pomyśli ze robisz to celowo ... hmm to chyba o to własnie CHODZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam ps. denerwujesz sie wiem wiem ja na to nie pozwalam a wiem ze tak bym miała gdybym pozwalała :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bladousta
po cholere Ci taka niepewnosc i jakby nie patrzec cierpnienie... nie szanuje Cie tak jak powinien i raczej nagle nie zacznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość va.a.a.
juz go zostawilam. lepiej pozno niz wcale. dzieki za opinie. dzieki nim widze wyrazniej to wszytsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaqn
daj sobie z tym cepem spokój to "ten" typ faceta co to babę chce mieć, która będzie na zawołanie a na boku swoje bujne życie towarzyskie bez uwzględniania swojej dziewczyny to się nie zmieni, więc daj sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To co opisujesz to albo
prowokacja albo jesteś okroooooooooopnie naiwna. Kobietko szanuj sie trochę miej trochę rozumu. Przeciez ten gość to niezły numer. Lepiej zostać wiecznym singlem niż życ z takim " czymś" Wiem cos o tym Miałam kiedys super przystojnego chłopaka który tak mnie traktował dokładnie tak jak ten Twój. Na szczęscie znalazłam tyle siły zeby go zostawić. Życie szybko dało mi nagrodę zjawił się inny może nie taki Delmondo ale za to , ja zawsze mogę na niego liczyc to nie jest Fircyk który bawi sie czyimis uczuciami i rani. To prawdziwy przyjaciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość va.a.a.
to nie zadna prowokacja. juz go zostawilam. kiedys trzeba przejrzec na oczy. kazda z nas ma podobne przezycia.ja wlasnie sie sparzylam i nie zamierzam drugi raz tego robic/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszedł klepac inne dziewczyny po tyłku ???? a ty go nadal kochasz???..........miłosc ludzka nie zna granic....:(dobrze ze mam inna definicje miłosci niz ty:)....zastanawiaj sie dalej jaki zrobi nstp ruch???....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodaelektroda.
do dupy z facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrrrrrrrrr
czemu niektóre dziewczyny sa talie głupie? dziwicie sie póżniej facetom że to wykorzystują?Każda dziewczyna powinna się szanowac a ponadto powinna miec więcej godności. Jak mozna pozwlć facetowi na takie postepowanie?? Póżniej sa takie chore związki,że kobieta siedzi w domu z dzieckiem a maż sie w tym czasie zabawia z panienkami i chociaż ona sie tego domyśla to pomimo wszystko po jego powrocie do domu grzecniutko podaje mu obiad pod PYSK!!!!!!!!!!!!Zenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyy
pare razy przesadzil, ale ogolnie jestes mocno przewrazliwiona ... a ten wyjazd na 2 tyg - co w tym zlego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×