Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smoky_eyes

zwiazek-dylemat

Polecane posty

Gość smoky_eyes

czy to ma sens ja 19 on 26?dobrze sie dogadujemy, bardzo dba o mnie, tyle ze on juz jest po studiach, ma mieskznaie stabilne zycie a ja dopiero zaczynam. co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebuku
rzuc go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoky_eyes
jego rodzina jest bardzo ąę. rodzie wykształceni, kilka kieurnków, jego rdzenstwo jest. a on przyprowadzi do dou taka malolate bez zaczetych studiow...nie wyaje sie mam ze to spora roznica wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gdy bylam w Twoim wieku mialam podobna sytuacje...niby dogadywalismy sie,ale roznica wieku okazala sie zbyt duza...nie przetrwalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoky_eyes
podbno jak naswoj mlody wiek jestem barzdo dojrzala i odpowiedzialna, jak mowie ze mam 19 to robia oczy. bo wygladam i zachowuje sie jak 23 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo madchen w koncu przybyla:) no iznow ma racje:) jasneautorko ze nie ma problemu i nie patrz na jego rodzine setny raz juz chyba na kafe pisze ze roznica wieku nie ma znaczenia!!! moj jest 18 lat starszy i zyjemy razme juz 4 lata!!! i zadna para sie taknie kocha jak my:) carpe diem!!! i niech ci sie poszczesci z nim jesli go kochas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tata jest od mojej mamy starszy o 7lat dogaduja sie swietnie:) wiek nie ma wplywu na zwiazek, oczywiscie ja nie mowie o babce ktora ma 20lat i wiaze sie z 70latkiem, bo wtedy wiek ma bardzo duzy wplyw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoky_eyes
najbardzije to boje sie realcji chyba mojej rodziy. ja 19 a on 26;/ zaraz bedzie klotnia ze za stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoky_eyes
w sumie malo mnie to obchodzi ale wiecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etam pierdzielenie u mnie mama cus nabakiwala i nabakuje jak to bedei za kilka lat z ojcem nie ma problemu oboje go uwielbiaja tyko wiadomo mama boi sie o coreczke za to jego mama na poczatku miala jakies tam pretensje a terax jak tylko jest w domu(pracuje za granica i przyjezdza co 2tyg) to siedzimy razem codziennie mi mowi ze mnie kocha jak corke ktorej nie miala (moj ma tylko brata) i jest super, moje kochanie ojca nie ma gadanie zawsze bedzie na nas nawet po tych 4 latach razem i mieszkania razem w miasteczku sie gapia i pierdolą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoky_eyes
gadnie chyab zawsze bedzie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×