Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slonko na niebie...

PAnowie! podajcie jedna rzecz na ktora zwracacie uwage u kobiet

Polecane posty

Gość slonko na niebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nie mówi za dużo lub przynajmniej czy nie oczekuje że będę tego słuchał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko na niebie...
w jednym i w drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ciagnie laske
slonko na niebie... i nasrac jej na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yggo8g
pewnosc siebie, zdecydownie i twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierz im....
oni patrza tylko na cycki i dupe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sensie fizycznym: wzrost 168-175 nie chuda, ale też nie gruba włosy koniecznie długie, kolor mniej istotny delikatne rysy twarzy wąska w ramionach, szersza w biodrach smukłe ręce, bez widocznych żył i absolutnie nieumięśnione piersi nie za duże, ani nie za małe. z niezbyt dużą liczbą pieprzyków na ciele (jakoś mam do nich uraz) W sensie intelektualnym i charakteru: absolutnie nie dewotka (do kościoła można chodzić, ale raz na tydzień starczy), a najlepiej niekatoliczka, bo ja jestem agnostykiem niepaląca i pijąca raczej tylko okazyjnie niematerialistka wrażliwa, czuła, subtelna nie wywyższająca się skromna, nie może się przechwalać uniezależniona od rodziców mająca jakąś pasję poza kosmetykami i ciuchami mająca własne zdanie, nie może być totalnie uległa rozliczona z przeszłością, nie porównująca mnie z byłymi facetami z poczuciem humoru temperamentna w łóżku, lubiąca eksperymentować, ale wierna fajnie by było gdyby umiała coś ugotować dająca mi trochę swobody, zamiast ciągle kontrolować szanująca moje pasje i moje prawo do spotykania się także ze znajomymi dbająca o porządek powinna mieć dobry gust jeśli chodzi o ubiór (lubię np. kobiety w sukienkach) No i to tak w skrócie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boruta..................
wymiatasz hehehe spotkaleś już choć jedną ??? :) tym bardziej, ze ten spis byl tak w skrócie ............... :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja eks była bardzo blisko mojego ideału. Z wyglądu to był ideał, z charakteru wszystko bardzo podobnie poza dwiema rzeczami - była przesadną katoliczką i w łóżku się nam z tego powodu niezbyt dobrze układało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kur wa czysta skora
polaola najlepsze kryterum to te pieprzyki i żyły WIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z pieprzykami to faktycznie dla niektórych może być dziwne, ale po prostu nie lubię mocno "obsypanych" kobiet. Natomiast jeśli chodzi o żylaste czy umięśnione ręce to zapytaj któregoś faceta czy się mu to podoba. Większości się na pewno nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Fizycznie? Przeciętna +, grunt, żeby miała talię. Boki i wałki dyskwalifikują. Intelektualnie? Mądra, czyli życiowa kompatybilna. Kaleki emocjonalne odpadają. Ciepła i delikatna (i niech się neurotyczki przestaną cieszyć, to nie o nich :P ) Do tej pory nie zaobserwowano w przyrodzie osobniczki spełniającej normy zarówno intelektualne jak i fizyczne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po przymusowym oglądaniu przez pół dnia fashiontv, zwracam uwagę na uda kobiet i na to to aby nie były anorektycznie chude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boruta, ja takich kobiet nie znam, znaczy obsypanych, umięśnionych i żylastych, dlatego mnie to bawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
polaola => dowolne zawody we wspinaczce. Wbrew pozorom ten sport uprawiają też... kobiety? Jak je zobaczysz, będziesz wiedzieć skąd znak zapytania. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Game
dla mnie dziewczyna(kobieta) nie moze byc chuda troche tluszczyku jest ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Game
dla mnie tez masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Game
nie mowie ze mi sie cichopek podoba z twarzy itp.. ale jej figura i piersi mi bardzo odpowiadaja =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce żebyś zrozumiał mnie żle .... nie zadaje tego pytanie,żeby obróciło się przeciw Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×